Людям із порушенням зору

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Із 11 травня за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води

2021-05-11  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Із 11 травня за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води

У Полтаві триває підготовка до наступного опалювального періоду. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.
12 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2020-2021 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів, аби обласний і чотири районних центри Полтавщини, мешканці яких отримують послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, залишалися з комфортом навіть у найлютіші морози. Міжопалювальний сезон — це насамперед час, коли необхідно перевірити на надійність усі виробничі потужності. Для «Полтаватеплоенерго» це напружений період, що вимагає від працівників і концентрації уваги, і прискіпливості, і наполегливості в ліквідації потенційних несправностей. А для споживачів цей час пов’язаний із традиційними короткочасними незручностями через відсутність централізованого постачання гарячої води.

Полтавські теплоенергетики розуміють важливість комфорту для містян. Однак обійтися без зупинки котелень, теплогенераторних і центральних теплових пунктів ніяк не можна. Тільки за умови повної зупинки вдасться виконати низку необхідних робіт: провести гідравлічні випробування, ліквідувати пориви, якщо вони виникнуть, повірити прилади обліку та контрольно-вимірювальні прилади і відремонтувати технологічне обладнання. Це дасть змогу звести до мінімуму ризики позаштатних ситуацій узимку. Адже, говорячи мовою медицини, краще запобігти хворобі, ніж її лікувати.

Фахівці підприємства підготували й оприлюднили два графіки тимчасової відсутності послуги з постачання гарячої води у цьогорічний міжопалювальний період: у розрізі адрес житлових будинків та в розрізі адрес об’єктів підприємства (котелень, ЦТП тощо).

Як і в минулі роки, щоб дізнатися, коли в їхньому будинку не буде гарячої води, споживачі можуть скористатися цілодобовим он-лайн сервісом «Мапа комерційного обліку» (http://poltavateplo.memo.ua/gmap.html) офіційного сайту підприємства. Нещодавно сервіс оновився, і поряд з інформацією про споживання теплової енергії в березні поточного року в ньому є розділ про припинення і відновлення гарячого водопостачання. Наприклад, якщо у формі адреси ввести: м.Полтава, вул.Баленка,4, то на карті з’явиться мітка, що вказує на місце розташування будинку, і розгорнута інформація про нього: факт встановлення в ньому будинкового лічильника тепла, дані про споживання теплової енергії і період відсутності гарячої води влітку цього року.
 

 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Із 11 травня за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води

 

У будинках, мешканці яких не отримують послуги з постачання гарячої води, ця інформація буде відсутня. Також у переліку багатоповерхівок, на які чекає призупинення постачання гарячої води, є такі, коли періодів без послуги не один, а два. Як правило, вони розташовані в мікрорайонах Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Огнівка. Є й одиничні будинки, в яких послуга з постачання гарячої води буде надаватися без перерв. Ця інформація також зазначена на мапі.

Про графік зупинок у постачанні гарячої води в розрізі адрес об’єктів підприємства на сайті підприємства уже писалося раніше. Самі ж графіки окремо для кожного з населених пунктів, які обслуговує «Полтаватеплоенерго», розміщені в розділі головного меню «Споживачам»:

м. Полтава;
м. Карлівка;
м. Решетилівка;
смт Машівка;
смт Котельва.

Наголошуємо, що терміни відсутності гарячої води були зведені до мінімуму, і сподіваємося на розуміння та підтримку споживачів.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Абонентська служба відновлює прийом споживачів

2021-05-07  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
З 11 травня абонентська служба відновлює прийом споживачів

З 11 травня, після вимушеної перерви, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів. У якому режимі вона працює зараз, читайте у статті нижче.

З 11 травня,  після вимушеної перерви абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів.
Упродовж запровадженого в Україні  карантину прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком:
— понеділок – четвер — з 08:00 до 17:00
(із 12:00 до 13:00 на час прибирання та дезінфекції приміщення абонентської служби прийом споживачів не проводитиметься);

— п’ятниця — з 08:00 до 16:00
(із 12:00 до 13:00 на час прибирання та дезінфекції приміщення абонентської служби прийом споживачів не проводитиметься);

 субота і неділя — вихідні.

Звертаємо увагу, що на час діючих у державі карантинних обмежень відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України запроваджено додаткові обмеження на режим відвідування споживачами абонентської служби, а саме:
 
— усім відвідувачам проводитиметься температурний скринінг. Ті, в кого буде виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до приміщення абонентської служби;
— на вході до приміщення буде організоване місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками;
очікування прийому відбуватиметься ззовні приміщення абонентської служби з дотриманням принципів соціального дистанціювання (відповідно до нанесеного маркування на відстані 1,5 м);
— до офісного приміщення допускатимуться відвідувачі тільки в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно;
— прийом здійснюватиметься з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м);
— дозволятиметься одночасне перебування відвідувачів з розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м площі зали обслуговування.

«Полтаватеплоенерго» рекомендує полтавцям надавати перевагу дистанційному отриманню консультацій. Це дозволить не лише отримати консультацію в більш комфортних умовах та в зручний для споживача час, а й уникнути черг і зменшить ризики через скупчення людей під приміщенням абонслужби підприємства. До того ж набутий у період минулорічного карантину досвід довів ефективність такого підходу.

Для отримання консультацій та інформації щодо стану розрахунків споживачі можуть у робочий час зателефонувати на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію абонентської служби на номер (0532) 510-455.

Отже, щоб звернутися до фахівців підприємства, ми рекомендуємо скористатися он-лайн інструментами. Зокрема:

без реєстрації — через сервіс «Надіслати нам листа»;
з реєстрацією — через сервіс «Особистий кабінет споживача»;
— відправивши електронного листа на адресу info@pte.poltava.ua.

Якщо ж обставини вимагають від споживача особистої присутності в процесі звернення до підприємства та/або підготовка відповіді на звернення потребуватиме певного часу, то споживачеві буде запропоновано замість тривалого очікування повернутися по документи пізніше. Строк готовності документів у кожному окремому випадку визначатиметься індивідуально (на конкретний час, конкретну дату, по дзвінку представника підприємства тощо). У такому разі споживачу достатньо буде у домовлений раніше час (без очікування в черзі) просто забрати свої документи в адміністратора при вході до абонентської служби. 

Також нагадуємо споживачам про необхідність своєчасно розраховуватись за отримані послуги «Полтаватеплоенерго». Ці кошти потрібні підприємству, щоб розраховуватися з постачальниками за енергоносії .

Бережіть себе та своїх рідних,
а ми подбаємо про комфорт і затишок у ваших оселях!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Абонентська служба відновлює прийом споживачів

2021-05-07  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
З 11 травня абонентська служба відновлює прийом споживачів

З 11 травня, після вимушеної перерви, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів. У якому режимі вона працює зараз, читайте у статті нижче.

З 11 травня,  після вимушеної перерви абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів.
Упродовж запровадженого в Україні  карантину прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком:
— понеділок – четвер — з 08:00 до 17:00
(із 12:00 до 13:00 на час прибирання та дезінфекції приміщення абонентської служби прийом споживачів не проводитиметься);

— п’ятниця — з 08:00 до 16:00
(із 12:00 до 13:00 на час прибирання та дезінфекції приміщення абонентської служби прийом споживачів не проводитиметься);

 субота і неділя — вихідні.

Звертаємо увагу, що на час діючих у державі карантинних обмежень відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України запроваджено додаткові обмеження на режим відвідування споживачами абонентської служби, а саме:
 
— усім відвідувачам проводитиметься температурний скринінг. Ті, в кого буде виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до приміщення абонентської служби;
— на вході до приміщення буде організоване місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками;
очікування прийому відбуватиметься ззовні приміщення абонентської служби з дотриманням принципів соціального дистанціювання (відповідно до нанесеного маркування на відстані 1,5 м);
— до офісного приміщення допускатимуться відвідувачі тільки в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно;
— прийом здійснюватиметься з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м);
— дозволятиметься одночасне перебування відвідувачів з розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м площі зали обслуговування.

«Полтаватеплоенерго» рекомендує полтавцям надавати перевагу дистанційному отриманню консультацій. Це дозволить не лише отримати консультацію в більш комфортних умовах та в зручний для споживача час, а й уникнути черг і зменшить ризики через скупчення людей під приміщенням абонслужби підприємства. До того ж набутий у період минулорічного карантину досвід довів ефективність такого підходу.

Для отримання консультацій та інформації щодо стану розрахунків споживачі можуть у робочий час зателефонувати на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію абонентської служби на номер (0532) 510-455.

Отже, щоб звернутися до фахівців підприємства, ми рекомендуємо скористатися он-лайн інструментами. Зокрема:

без реєстрації — через сервіс «Надіслати нам листа»;
з реєстрацією — через сервіс «Особистий кабінет споживача»;
— відправивши електронного листа на адресу info@pte.poltava.ua.

Якщо ж обставини вимагають від споживача особистої присутності в процесі звернення до підприємства та/або підготовка відповіді на звернення потребуватиме певного часу, то споживачеві буде запропоновано замість тривалого очікування повернутися по документи пізніше. Строк готовності документів у кожному окремому випадку визначатиметься індивідуально (на конкретний час, конкретну дату, по дзвінку представника підприємства тощо). У такому разі споживачу достатньо буде у домовлений раніше час (без очікування в черзі) просто забрати свої документи в адміністратора при вході до абонентської служби. 

Також нагадуємо споживачам про необхідність своєчасно розраховуватись за отримані послуги «Полтаватеплоенерго». Ці кошти потрібні підприємству, щоб розраховуватися з постачальниками за енергоносії .

Бережіть себе та своїх рідних,
а ми подбаємо про комфорт і затишок у ваших оселях!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Пам’ятаємо безсмертний подвиг ветеранів-фронтовиків

2021-05-07  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Пам’ятаємо безсмертний подвиг ветеранів-фронтовиків

Щороку, 8 травня, весь світ згадує ту вікопомну ніч 76 років тому, коли фашистська Німеччина капітулювала і настав кінець однієї з найбільш кровопролитних війн за всю історію людства. 

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

8 травня, в усьому світі відзначають День пам’яті та примирення.

У цей день вшановують пам’ять тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і національностей. Тим, хто загинув у фронтових окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Всі ми у неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни. Скорботну данину складаємо солдатським удовам і матерям, що так і не дочекалися синів з війни. Шануємо ціле покоління, яке виросло під грім канонад, так і не пізнавши щасливого дитинства.

Ніколи знову!.. Ніколи не має повторитися те страхіття, що спіткало наш народ. Низький уклін кожному ветеранові, що зумів пройти через пекельний вогонь Другої світової війни. Миру нашій багатостраждальній землі!

Адміністрація, профспілковий комітет та
колектив ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вітаємо всіх матусь із Днем матері!

2021-05-07  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Вітаємо всіх матусь із Днем матері!

Щороку у другу неділю травня в Україні відзначають одне з найсвітліших і найрадісніших весняних свят — День матері. Воно присвячене найріднішій і найближчій людині, котра дала життя своїй дитині. 

ШАНОВНІ ПОЛТАВКИ!

Цієї неділі, 9 травня, в Україні відзначається — День матері.

Від щирого серця вітаємо усіх матусь, бабусь, тих чарівних жінок, які нині перебувають у приємному очікуванні зустрічі зі своїм дитям, і тих, чиє материнське щастя іще попереду.

У цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Нехай ваші дні будуть сповнені радості та сонячних усмішок. Зичимо вам здоров’я та душевної гармонії, втілення мрій і безмежного щастя.

Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram , Viber  чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» В СМАРТФОНІ: Де знайти адресну інформацію про період відсутності гарячої води влітку цього року?

2020-05-06  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Де знайти адресну інформацію про період відсутності гарячої води влітку цього року?

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.
12 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2020-2021 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів, аби обласний і чотири районних центри Полтавщини, мешканці яких отримують послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, залишалися з комфортом навіть у найлютіші морози. Міжопалювальний сезон — це насамперед час, коли необхідно перевірити на надійність усі виробничі потужності. Для «Полтаватеплоенерго» це напружений період, що вимагає від працівників і концентрації уваги, і прискіпливості, і наполегливості в ліквідації потенційних несправностей. А для споживачів цей час пов’язаний із традиційними короткочасними незручностями через відсутність централізованого постачання гарячої води.

Полтавські теплоенергетики розуміють важливість комфорту для містян. Однак обійтися без зупинки котелень, теплогенераторних і центральних теплових пунктів ніяк не можна. Тільки за умови повної зупинки вдасться виконати низку необхідних робіт: провести гідравлічні випробування, ліквідувати пориви, якщо вони виникнуть, повірити прилади обліку та контрольно-вимірювальні прилади і відремонтувати технологічне обладнання. Це дасть змогу звести до мінімуму ризики позаштатних ситуацій узимку. Адже, говорячи мовою медицини, краще запобігти хворобі, ніж її лікувати.

Слід зауважити, що  весь цьогорічний опалювальний сезон та вже другий період поспіль робіт із підготовки теплового господарства до наступної зими проходять в умовах запроваджених урядом карантинних заходів через пандемію коронавірусної хвороби.  

Та попри нестачу робочих рук і фінансову скруту на сьогодні «Полтаватеплоенерго» працює в штатному режимі та від моменту закінчення цьогорічного опалювального сезону продовжує забезпечувати споживачів послугою з постачання гарячої води.

Фахівці підприємства підготували й оприлюднили два графіки тимчасової відсутності послуги з постачання гарячої води у цьогорічний міжопалювальний період: у розрізі адрес житлових будинків та в розрізі адрес об’єктів підприємства (котелень, ЦТП тощо).

Як і в минулі роки, щоб дізнатися, коли в їхньому будинку не буде гарячої води, споживачі можуть скористатися цілодобовим он-лайн сервісом «Мапа комерційного обліку» (http://poltavateplo.memo.ua/gmap.html) офіційного сайту підприємства. Отже, поряд з інформацією про споживання теплової енергії в березні поточного року в ньому є розділ про припинення і відновлення гарячого водопостачання. Наприклад, якщо у формі адреси ввести: м. Полтава, вул. Баленка, 4 то на карті з’явиться мітка, що вказує на місце розташування будинку, і розгорнута інформація про нього: факт встановлення в ньому будинкового лічильника тепла, дані про споживання теплової енергії за березень і період відсутності гарячої води влітку цього року.
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» В СМАРТФОНІ: Де знайти адресну інформацію про період відсутності гарячої води влітку цього року?

 

У будинках, мешканці яких не отримують послуги з постачання гарячої води, ця інформація буде відсутня. Також у переліку багатоповерхівок, на які чекає призупинення постачання гарячої води, є такі, коли періодів без послуги не один, а два. Як правило, вони розташовані в мікрорайонах Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Огнівка. Є й одиничні будинки, в яких послуга з постачання гарячої води буде надаватися без перерв. Ця інформація також зазначена на мапі.

Про графік зупинок у постачанні гарячої води в розрізі адрес об’єктів підприємства на сайті підприємства уже писалося раніше. Самі ж графіки окремо для кожного з населених пунктів, які обслуговує «Полтаватеплоенерго», розміщені в розділі головного меню «Споживачам»:

м. Полтава;
м. Карлівка;
м. Решетилівка;
смт Машівка;
смт Котельва.

Наголошуємо, що терміни відсутності гарячої води були зведені до мінімуму, і сподіваємося на розуміння та підтримку споживачів.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» В СМАРТФОНІ: Де знайти адресну інформацію про період відсутності гарячої води влітку цього року?

2020-05-06  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Де знайти адресну інформацію про період відсутності гарячої води влітку цього року?

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.
12 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2020-2021 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів, аби обласний і чотири районних центри Полтавщини, мешканці яких отримують послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, залишалися з комфортом навіть у найлютіші морози. Міжопалювальний сезон — це насамперед час, коли необхідно перевірити на надійність усі виробничі потужності. Для «Полтаватеплоенерго» це напружений період, що вимагає від працівників і концентрації уваги, і прискіпливості, і наполегливості в ліквідації потенційних несправностей. А для споживачів цей час пов’язаний із традиційними короткочасними незручностями через відсутність централізованого постачання гарячої води.

Полтавські теплоенергетики розуміють важливість комфорту для містян. Однак обійтися без зупинки котелень, теплогенераторних і центральних теплових пунктів ніяк не можна. Тільки за умови повної зупинки вдасться виконати низку необхідних робіт: провести гідравлічні випробування, ліквідувати пориви, якщо вони виникнуть, повірити прилади обліку та контрольно-вимірювальні прилади і відремонтувати технологічне обладнання. Це дасть змогу звести до мінімуму ризики позаштатних ситуацій узимку. Адже, говорячи мовою медицини, краще запобігти хворобі, ніж її лікувати.

Слід зауважити, що  весь цьогорічний опалювальний сезон та вже другий період поспіль робіт із підготовки теплового господарства до наступної зими проходять в умовах запроваджених урядом карантинних заходів через пандемію коронавірусної хвороби.  

Та попри нестачу робочих рук і фінансову скруту на сьогодні «Полтаватеплоенерго» працює в штатному режимі та від моменту закінчення цьогорічного опалювального сезону продовжує забезпечувати споживачів послугою з постачання гарячої води.

Фахівці підприємства підготували й оприлюднили два графіки тимчасової відсутності послуги з постачання гарячої води у цьогорічний міжопалювальний період: у розрізі адрес житлових будинків та в розрізі адрес об’єктів підприємства (котелень, ЦТП тощо).

Як і в минулі роки, щоб дізнатися, коли в їхньому будинку не буде гарячої води, споживачі можуть скористатися цілодобовим он-лайн сервісом «Мапа комерційного обліку» (http://poltavateplo.memo.ua/gmap.html) офіційного сайту підприємства. Отже, поряд з інформацією про споживання теплової енергії в березні поточного року в ньому є розділ про припинення і відновлення гарячого водопостачання. Наприклад, якщо у формі адреси ввести: м. Полтава, вул. Баленка, 4 то на карті з’явиться мітка, що вказує на місце розташування будинку, і розгорнута інформація про нього: факт встановлення в ньому будинкового лічильника тепла, дані про споживання теплової енергії за березень і період відсутності гарячої води влітку цього року.
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» В СМАРТФОНІ: Де знайти адресну інформацію про період відсутності гарячої води влітку цього року?

 

У будинках, мешканці яких не отримують послуги з постачання гарячої води, ця інформація буде відсутня. Також у переліку багатоповерхівок, на які чекає призупинення постачання гарячої води, є такі, коли періодів без послуги не один, а два. Як правило, вони розташовані в мікрорайонах Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Огнівка. Є й одиничні будинки, в яких послуга з постачання гарячої води буде надаватися без перерв. Ця інформація також зазначена на мапі.

Про графік зупинок у постачанні гарячої води в розрізі адрес об’єктів підприємства на сайті підприємства уже писалося раніше. Самі ж графіки окремо для кожного з населених пунктів, які обслуговує «Полтаватеплоенерго», розміщені в розділі головного меню «Споживачам»:

м. Полтава;
м. Карлівка;
м. Решетилівка;
смт Машівка;
смт Котельва.

Наголошуємо, що терміни відсутності гарячої води були зведені до мінімуму, і сподіваємося на розуміння та підтримку споживачів.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із 1-го травня постачання гарячої води у Полтаві та райцентрах області відбуватиметься у штатному режимі

2021-04-30  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Із 1-го травня постачання гарячої води у Полтаві та райцентрах області відбуватиметься у штатному режимі

Кілька останніх днів у Полтаві та чотирьох райцентрах області, де обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» надає послуги виявилися надзвичайно напруженими. І причиною цього стала звістка про «очікуване» припинення газопостачання об’єктів «Полтаватеплоенерго», а отже і припинення надання останнім послуги із постачання гарячої води усім споживачам, включно і з дитячими садочками, пологовими будинками і лікарняними закладами.

Завдяки спільним зусиллям «Полтаватеплоенерго», Полтавської обласної ради та топ-менеджменту Полтавської обласної державної адміністрації, проблему із можливими перебоями у постачанні гарячої води у Полтаві та 4-х райцентрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає послуги, вдалося зняти із порядку денного. 

Тож, і 1 травня, і в подальші дні «Полтаватеплоенерго» працюватиме у штатному режимі, а споживачі отримуватимуть послуги у повному обсязі.

Хочемо також подякувати місцевим і регіональним ЗМІ за потужну інформаційну підтримку та споживачам — за терпіння, розсудливість і розуміння складності ситуації, яку зрештою вдалося вирішити.

І хоч це не зовсім перемога, а швидше лише можливість крок за кроком вибудувати нові стосунки із газопостачальниками, проте, ця ситуація показала — вона потребує глибокого аналізу та організаційних висновків.

Зокрема, великої шкоди «Полтаватеплоенерго» завдає заборгованість перед підприємством споживачів, що на сьогодні сягнула неймовірних сум майже 400 млн грн. Аналіз заборгованості показує, що найбільш сумлінними платниками є найменш фінансово забезпечені верстви населення — споживачі пенсійного віку. Хочемо висловити їм велику вдячність за їх відповідальність до питань розрахунків. 

Натомість, найбільші борги мають споживачі, статки яких значно вище середнього, а більшість сусідів знають «цих героїв у обличчя». Цю категорію «боржників», яка вважає що може собі «це дозволити», вже найближчим часом чекає несподіванка — силами абонентської служби підприємства ми зробимо їх відомими не лише серед усіх сусідів, а й у місті загалом.

Також, вже найближчим часом, «Полтаватеплоенерго» ініціюватиме звернення до профільного міністерства та урядовців, щодо компенсації збитків підприємству із державного бюджету через штучно створену Державою різницю у тарифах. Вона на сьогодні перевищує 160 млн грн. Розраховуємо у вирішенні цього питання на підтримку очільників міста та області.

І головне, на державному рівні для підприємств, що надають послуги населенню, слід збалансувати вартість енергоносіїв та послуг за їх транспортування і розподіл з їх вартістю у чинному тарифі на тепло. Причому, як ми розуміємо це питання — вартість не обов’язково має зростати. Можливо  вже прийшов час державній «бізнес-структурі» в особі НАК «Нафтогаз України» та приватним облгазам — переглянути своє ставлення до ціноутворення озирнувшись навкруги і хоч одним оком подивитися у бік звичайних українців.

Адже у структурі тарифу на теплопостачання, 86% — це, так звана, «газова складова». Тому, найменша зміна вартості природного газу — дуже сильно б’є по гаманцю кінцевого споживача. І саме ці «транзитні» для тепловиків кошти забезпечують надприбутки газопостачальникам.

Нагадаємо, «Полтаватеплоенерго» ще у вересні та жовтні минулого року привертала увагу громадськості до стрімкого росту апетитів НАК «Нафтогаз України» у формуванні вартості газу для теплопостачальних підприємств і населення. Тоді — до нас так і не дослухалися! І ось у підсумку, наприкінці квітня «бізнесові інтереси» переважили і здоровий глузд.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із 1-го травня постачання гарячої води у Полтаві та райцентрах області відбуватиметься у штатному режимі


І наостанок, хочемо привітати полтавців із прийдешніми травневими і Великодніми святами, які, завдяки нашим спільним зусиллям, вони зможуть відзначати із гарячою водою у своїх оселях! 

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із 1-го травня постачання гарячої води у Полтаві та райцентрах області відбуватиметься у штатному режимі

2021-04-30  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Із 1-го травня постачання гарячої води у Полтаві та райцентрах області відбуватиметься у штатному режимі

Кілька останніх днів у Полтаві та чотирьох райцентрах області, де обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» надає послуги виявилися надзвичайно напруженими. І причиною цього стала звістка про «очікуване» припинення газопостачання об’єктів «Полтаватеплоенерго», а отже і припинення надання останнім послуги із постачання гарячої води усім споживачам, включно і з дитячими садочками, пологовими будинками і лікарняними закладами.

Завдяки спільним зусиллям «Полтаватеплоенерго», Полтавської обласної ради та топ-менеджменту Полтавської обласної державної адміністрації, проблему із можливими перебоями у постачанні гарячої води у Полтаві та 4-х райцентрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає послуги, вдалося зняти із порядку денного. 

Тож, і 1 травня, і в подальші дні «Полтаватеплоенерго» працюватиме у штатному режимі, а споживачі отримуватимуть послуги у повному обсязі.

Хочемо також подякувати місцевим і регіональним ЗМІ за потужну інформаційну підтримку та споживачам — за терпіння, розсудливість і розуміння складності ситуації, яку зрештою вдалося вирішити.

І хоч це не зовсім перемога, а швидше лише можливість крок за кроком вибудувати нові стосунки із газопостачальниками, проте, ця ситуація показала — вона потребує глибокого аналізу та організаційних висновків.

Зокрема, великої шкоди «Полтаватеплоенерго» завдає заборгованість перед підприємством споживачів, що на сьогодні сягнула неймовірних сум майже 400 млн грн. Аналіз заборгованості показує, що найбільш сумлінними платниками є найменш фінансово забезпечені верстви населення — споживачі пенсійного віку. Хочемо висловити їм велику вдячність за їх відповідальність до питань розрахунків. 

Натомість, найбільші борги мають споживачі, статки яких значно вище середнього, а більшість сусідів знають «цих героїв у обличчя». Цю категорію «боржників», яка вважає що може собі «це дозволити», вже найближчим часом чекає несподіванка — силами абонентської служби підприємства ми зробимо їх відомими не лише серед усіх сусідів, а й у місті загалом.

Також, вже найближчим часом, «Полтаватеплоенерго» ініціюватиме звернення до профільного міністерства та урядовців, щодо компенсації збитків підприємству із державного бюджету через штучно створену Державою різницю у тарифах. Вона на сьогодні перевищує 160 млн грн. Розраховуємо у вирішенні цього питання на підтримку очільників міста та області.

І головне, на державному рівні для підприємств, що надають послуги населенню, слід збалансувати вартість енергоносіїв та послуг за їх транспортування і розподіл з їх вартістю у чинному тарифі на тепло. Причому, як ми розуміємо це питання — вартість не обов’язково має зростати. Можливо  вже прийшов час державній «бізнес-структурі» в особі НАК «Нафтогаз України» та приватним облгазам — переглянути своє ставлення до ціноутворення озирнувшись навкруги і хоч одним оком подивитися у бік звичайних українців.

Адже у структурі тарифу на теплопостачання, 86% — це, так звана, «газова складова». Тому, найменша зміна вартості природного газу — дуже сильно б’є по гаманцю кінцевого споживача. І саме ці «транзитні» для тепловиків кошти забезпечують надприбутки газопостачальникам.

Нагадаємо, «Полтаватеплоенерго» ще у вересні та жовтні минулого року привертала увагу громадськості до стрімкого росту апетитів НАК «Нафтогаз України» у формуванні вартості газу для теплопостачальних підприємств і населення. Тоді — до нас так і не дослухалися! І ось у підсумку, наприкінці квітня «бізнесові інтереси» переважили і здоровий глузд.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із 1-го травня постачання гарячої води у Полтаві та райцентрах області відбуватиметься у штатному режимі


І наостанок, хочемо привітати полтавців із прийдешніми травневими і Великодніми святами, які, завдяки нашим спільним зусиллям, вони зможуть відзначати із гарячою водою у своїх оселях! 

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

Щодо графіку роботи інформаційно-довідкової лінії абонентської служби підприємства у святкові дні

2021-04-30  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Щодо графіку роботи інформаційно-довідкової лінії абонентської служби підприємства
у святкові дні

  

Щодо графіку роботи інформаційно-довідкової лінії абонентської служби підприємства у святкові дні

   

Абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО: Перемовини щодо недопущення перебоїв з постачанням гарячої води у Полтаві тривають

2021-04-29  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО:
Перемовини щодо недопущення перебоїв з постачанням гарячої води у полтаві тривають….

Раніше «Полтаватеплоенерго» на своєму офіційному сайті та на сторінках у соціальних мережах інформувало про ситуацію, яка виникла через зміну НАК «Нафтогаз України» порядку розрахунків ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та решти підприємств ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ) України, що надають послуги населенню, за природний газ.
В рамках вирішення питання ймовірного відключення гарячого водопостачання у місті Полтава на виробничій базі підприємства «Полтаватеплоенерго» відбулась пресконференція. Із представниками місцевих ЗМІ спілкувались перший заступник генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Ігор Процай і технічний директор підприємства Володимир Пасічко. 

Зокрема, на заході йшлося про те що фактично, до 1 травня цього року регулювання відносин між підприємствами ТКЕ та НАК «Нафтогаз України» — шляхом обмеження вартості природного газу та встановлення умов його постачання — здійснювала Держава. 
А від початку травня — НАК отримує право на власний розсуд організовувати взаємини із підприємствами-теплопостачальниками країни. Тобто, подальша взаємодія будуватиметься зовсім на інших засадах — виключно «бізнесових», і визначатимуться вони в односторонньому порядку НАК «Нафтогаз України».

Як зазначив перший заступник генерального директора «Полтаватеплоенерго» Ігор Процай, «Тарифи на підприємстві не переглядалися з 2018 року. Але ці цифри не відповідають уже давно ринковим, які диктує «Нафтогаз України», тож штучна заборгованість за енергоносії полтавських тепловиків перед газопостачальниками невпинно зростає щомісяця. і зараз вона становить близько 500 млн грн. Такої фантастичної суми в підприємства немає».

За словами технічного директора «Полтаватеплоенерго» Володимира Пасічка – “У разі ж відключення виробничих потужностей підприємства від блакитного палива навіть об’єкти критичної інфраструктури залишаться напризволяще і найбільше занепокоєння викликають лікарняні заклади. Це і пологовий будинок, і лікарні, де лікуються хворі на коронавірус. Всі вони є нашими споживачами, які отримують гарячу воду», — зауважив Володимир Пасічко. 

Отже, з травня змінюється не лише вартість газу, яка, за задумом НАК «Нафтогаз України», має одразу стати «ринковою», а і спосіб оплати за нього. 

Якщо зараз підприємство «Полтаватеплоенерго» розраховувалось із газопостачальниками місяць-у-місяць, тобто, у тому місяці, коли енергоносії споживалися, то вже із 1 травня НАК «Нафтогаз України» вимагає 100%-ву передоплату за енергоносії. У той же час, відповідно до чинного законодавства, споживачі (населення) за отримані послуги сплачують упродовж 20 днів після завершення періоду отримання послуг – тобто, майже на два місяці пізніше, ніж хотілося б НАК «Нафтогаз України»!

Отже, за новим сценарієм написаним у стінах НАК «Нафтогаз України», полтавцям «доведеться» і влітку, і взимку оплачувати за послуги на два-три місяці уперед. Але чи готові люди до такої пропозиції від газопостачальника?
 

Перший заступник генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго Ігор Процай запевнив що з приводу цього на рівні міста та області зараз ведуться перемовини, готуються відповідні звернення до КабМіну, до профільного міністерства.

І є три імовірних сценарії подальшого розвитку подій: перший – коли перехід на нову модель газового ринку буде відтерміновано на рік, а упродовж цього періоду розроблять так звані перехідні положення та адаптують їх до сучасних умов; другий – коли відтермінування відбудеться лише на два-три місяці, за які навряд чи встигнуть адаптувати ринок до діяльності комунальних підприємств України; та третій – найпростіший, коли все міське населення України на літо повернеться у доісторичні часи, залишившись без гарячої води, а в подальшому – і без опалення у своїх оселях упродовж «опалювального сезону, що не розпочався».

За матеріалами 
пресслужби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із травня у Полтаві зникне гаряча вода, а наступний опалювальний сезон у місті — взагалі ризикує не розпочатися!

2021-04-28  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Із травня у Полтаві зникне гаряча вода, а наступний опалювальний сезон у місті — взагалі ризикує не розпочатися!

У понеділок, 26 квітня, обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» отримало попередження від газотранспортної компанії про припинення із ранку 1 травня цього року газопостачання до об’єктів підприємства. Отже із початком травня, у розпал пандемії із коронавірусної хвороби, полтавці будуть позбавлені можливості користуватися послугою централізованого постачання гарячої води. 

Причиною припинення газопостачання об’єктів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», став лист від Акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (НАК «Нафтогаз України»), у якому повідомляється, що із травня поточного року НАК «Нафтогаз України» в односторонньому порядку змінює підхід до взаємин із ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та рештою підприємств ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ) України, які надають послуги населенню.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із травня у Полтаві зникне гаряча вода, а наступний опалювальний сезон у місті — взагалі ризикує не розпочатися!

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із травня у Полтаві зникне гаряча вода, а наступний опалювальний сезон у місті — взагалі ризикує не розпочатися!

Фактично, до 1 травня цього року регулювання відносин між підприємствами ТКЕ та НАК «Нафтогаз України» — шляхом обмеження вартості природного газу та встановлення умов його постачання — здійснювала Держава. А від початку травня — НАК отримує право на власний розсуд організовувати взаємини із підприємствами-теплопостачальниками країни. Тобто, подальша взаємодія будуватиметься зовсім на інших засадах — виключно «бізнесових», і визначатимуться вони в односторонньому порядку НАК «Нафтогаз України».

Враховуючи, що змінити постачальника газу при наявності заборгованості підприємства ТКЕ не мають права, «Полтаватеплоенерго» і решта підприємств галузі фактично потрапляють у «газове рабство» до НАК «Нафтогаз України». А отже, перехід на такого роду «бізнес-модель» у взаєминах із НАК набуває зовсім апокаліптичного характеру.

На сьогодні, переважно за два останніх опалювальних періоди, через обставини незалежні від полтавських тепловиків, сукупна заборгованість ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 500 млн грн. 

Необхідно звернути увагу, що до цієї суми «заборгованості» віднесені також і платежі полтавців, які вони мають сплатити до кінця травня поточного року, а частина мешканців обласного центру, через фінансову скруту викликану карантинними обмеженнями, — і упродовж літніх місяців. Сукупна ж заборгованість полтавців за вже надані їм підприємством послуги на сьогодні перевищує 400 млн грн.

Проте істинною причиною несвоєчасних розрахунків підприємств ТКЕ України за енергоносії та послуги з їх транспортування і розподілу — реалізація теплової енергії за регульованими державою тарифами, що на понад 40% не покривають витрат на її виробництво. Постійно зростаюча вартість природного газу, електричної енергії та послуг з їх транспортування і розподілу — вже тривалий час не знаходять свого відображення у вартості надаваних теплопостачальниками послуг, а отже фінансуються із ремонтних фондів, руйнуючи тим самим теплове господарство підприємств із середини.

Нажаль, «Полтаватеплоенерго», як і решта підприємств ТКЕ України, потрапила у пастку подвійних стандартів Держави у ставленні до приватних облгазів і обленерго з одного боку, і комунальних підприємств — з іншого. А багаторічний популізм у питаннях тарифоутворення — вже майже повністю зруйнував теплове господарство країни. Комунальну теплоенергетику, після багаторічного знущання над нею НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), Держава кинула напризволяще! А заручниками цих «експериментів» стають звичайні українці — споживачі комунальних послуг.

Зокрема, штучне стримування росту тарифів на послуги опалення та гарячу воду, забезпечує надприбутки НАК «Нафтогаз України». Джерелом цього «фінансового дива» — є вимивання останніх коштів у підприємств ТКЕ та створення у останніх штучної заборгованості фантастичних розмірів. Так, Держава у вигляді різниці в тарифах тільки полтавським тепловикам заборгувала понад 160 млн грн.

У підсумку: зазначена заборгованість «Полтаватеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України»  з одного боку не дає можливості обирати іншого більш соціально відповідального постачальника блакитного палива (який не ставить бізнесові інтереси вище, за можливості громади), а з іншого боку — є перешкодою для отримання газу вже із 1 травня 2021року.

У своєму листі до полтавських теплоенергетиків, НАК «Нафтогаз України» зазначає, що подальше отримання газу можливе лише за умови укладання контрактів на його купівлю у НАК «Нафтогаз України» та, звісно, на умовах останнього. Причому, укладання контракту відбуватиметься вже на комерційних засадах — тобто за умови 100%-ї попередньої оплати енергоносіїв. 

 
Крім того, на думку представників НАК «Нафтогаз України», підприємства ТКЕ мають взяти на себе обов’язки повного погашення заборгованості, у тому числі і тієї, що утворилася з вини Держави.

Хочемо окремо звернути увагу полтавців, що у відповідності до чинного законодавства, споживачі (населення) за отримані послуги сплачують упродовж 20 днів після завершення періоду отримання послуг — тобто майже на два місяці пізніше, ніж хотілося б НАК «Нафтогаз України»! Тобто тільки аби вгамувати апетити НАК «Нафтогаз України», полтавцям «доведеться» оплачувати отримання послуг на два місяці уперед! Звісно, це без перебільшення УНІКАЛЬНА пропозиція від державної Національної акціонерної компанії України українському народові! 

А про які суми йтиметься взимку — упродовж опалювального періоду?.. Та звідки будуть братися ці фантастичні суми для забезпечення теплом осель полтавців?

То чого слід очікувати полтавцям вже у найближчі дні?

Прогнози доволі невтішні. Вже за кілька днів, постачання природного газу до виробничих потужностей підприємства-теплопостачальника може бути припинене і, як наслідок, у розпал пандемії Covid-19 на необмежений термін до осель полтавців буде припинено постачання гарячої води.

 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із травня у Полтаві зникне гаряча вода, а наступний опалювальний сезон у місті — взагалі ризикує не розпочатися!

 

Це, у свою чергу, із зрозумілих причин, майже повністю зупинить надходження коштів від споживачів до підприємства і підготовча кампанія до опалювального сезону 2021-2022 рр. через брак коштів буде також зупинена. А отже, навіть за умови якщо восени станеться диво і кошти на газ взимку знайдуться, наступний опалювальний сезон у Полтаві ризикує не розпочатися. Адже розпочинати його буде нікому, і ні на чому! Бо ж, без коштів на ремонт і заробітну плату — не буде ані персоналу, ані самої підготовки до зими! 

Ми переконані, що лише суспільна позиція місцевої громади та міської і обласної влади, здатні не допустити свавілля НАК «Нафтогаз України» у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води у нашому місті. Зокрема, відміна Положення про покладення спеціальних обов’язків (ПСО) на суб’єктів ринку природного газу і перехід останніх на бізнес-моделі — є передчасною

Сподіваємося, що нам вдасться відвернути неминучу техногенну катастрофу і не допустити у розпал пандемії Covid-19 відключення гарячої води, а восени — зриву наступного опалювального періоду у дитячих садочках, пологових будинках, лікарняних закладах та оселях полтавців. 

Пресслужба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .
LImit