Людям із порушенням зору

Володимир ПАСІЧКО: «Цей опалювальний період розпочнеться вчасно й пройде стабільно»

2017-09-14
 
ВОЛОДИМИР ПАСІЧКО: «ЦЕЙ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВЧАСНО Й ПРОЙДЕ СТАБІЛЬНО»

Спекотне літо позаду. А це означає, що незабаром разом із осінньою прохолодою розпочнеться новий опалювальний сезон. Щороку міжопалювальний період – це час підготовки теплового господарства нашого міста до зими, котрим переймаються працівники ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Так, у котельні на вулиці Квітучій,6-К, що забезпечує опаленням та гарячою водою район поблизу інституту зв’язку, нещодавно завершився монтаж нових сучасних мережних насосів, які разюче відрізняються від старих своєю енергоефективністю та здатністю в автоматичному режимі реагувати на зміну навантаження.

Про те, які ще заходи здійснює найбільше в області підприємство-теплопостачальник у рамках підготовки до нового опалювального періоду 2017-2018 рр. та про загальний стан готовності теплового господарства міста до зими, нам розповів головний інженер обласного комунального підприємства теплового господарства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» Володимир ПАСІЧКО.

— Володимире Степановичу, розкажіть, як готувалося ваше підприємство до цьогорічного опалювального періоду? Які заплановані заходи вже виконані, а які планується виконати до офіційної подачі тепла в оселі містян?

— Ще до початку опалювального сезону фахівці підприємства розробили й погодили з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства міста до зими. На сьогодні він фактично виконаний. Нещодавно завершили обстеження щодо готовності до роботи в осінньо-зимовий період останніх двох котелень підприємства разом з їхньою інфраструктурою, і тому з усією відповідальністю можна стверджувати: усі котельні підприємства готові до опалювального сезону. Відповідно до графіка, оприлюдненого на сайті підприємства (poltavateplo.memo.ua), у період з 25 по 29 вересня цього року підприємство здійснить пробні пуски котелень з метою остаточної перевірки як теплового господарства міста до зими, так і стану готовності внутрішньобудинкових мереж системи опалення до прийому теплоносія. Узагалі протягом підготовчого періоду ми виконали значний обсяг робіт. Насамперед понад 460 житлових багатоповерхівок нашого міста обладнали будинковими вузлами обліку теплової енергії. А ще реконструювали та замінили понад три кілометри теплових мереж, замінили все необхідне насосне обладнання та автоматику безпеки й управління, провели гідравлічні випробування мереж теплопостачання, ремонт основного та допоміжного обладнання теплового господарства нашого міста тощо. І на сьогодні ми вже отримали акт готовності теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Володимир ПАСІЧКО: «Цей опалювальний період розпочнеться вчасно й пройде стабільно»

Володимир ПАСІЧКО: «Цей опалювальний період розпочнеться вчасно й пройде стабільно»

 

— З якими труднощами при підготовці до зими стикнулося ваше підприємство цього року? Чи не завадять вони вчасно почати та без ускладнень пройти цьогорічний опалювальний сезон?

— Однією з головних проблем, з якою наше підприємство стикнулося чи не вперше за багато останніх років, стало те, що від самого свого початку цьогорічний підготовчий період проходив в умовах існування значного боргу державного бюджету щодо компенсації пільг і субсидій за вже надані підприємством послуги населенню. Станом на початок вересня ця заборгованість вже перевищила 144 млн грн. Через це в нашого підприємства утворилася штучна заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ на суму майже 138 млн грн. Цей чинник та встановлення, через наявність заборгованості за блакитне паливо, НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) зниженого відсотка надходжень коштів (на рівні менше 11%) з розподільчого рахунку на користь підприємства, утворили значний дефіцит обігових коштів. У підсумку на свої рахунки «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» недоотримало понад 40 млн грн, які були необхідні для повноцінної роботи підприємства в період підготовки до зими. У зв’язку з таким скрутним фінансовим становищем, із 33 млн грн, які ми планували в міжопалювальний період спрямувати на підготовку теплового господарства до зими, на сьогодні використано лише 12 млн грн. Тож уперше за багато останніх років доводиться констатувати, що з незалежних від підприємства причин протягом міжопалювального періоду ми не змогли в повному обсязі виконати всі заплановані роботи. І тепер змушені будемо частину робіт здійснювати безпосередньо в опалювальний період, що, безумовно, ускладнить їх виконання і принесе певні незручності нашим споживачам. Незважаючи на це, трудовий колектив обласного комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» виконав увесь обов’язковий обсяг капітальних та поточних ремонтів об’єктів теплового господарства нашого міста. Це дає нам упевненість у тому, що цьогорічний опалювальний період розпочнеться вчасно й пройде стабільно.

— А які саме роботи будуть проводитися після офіційного старту опалювального сезону та коли цього року варто очікувати його початку?

— Через вимушений брак коштів ми не змогли, як планували, до початку опалювального сезону завершити облаштування житлового фонду міста будинковими тепловими лічильниками та заміну теплових мереж. За нашими очікуваннями, з початком нового опалювального періоду споживачі почнуть активніше розраховуватися за послуги підприємства, до того ж сподіваємося, що буде розв’язана й проблема державного фінансування, – у такий спосіб у підприємства з’являться обігові кошти, які можна буде спрямувати на виконання робіт, запланованих ще на міжопалювальний період. Користуючись нагодою, зі словами вдячності на адресу наших споживачів відзначу, що багато полтавців відгукнулося на наше прохання проводити авансові платежі за послугу з теплопостачання. Ці кошти, попри складний фінансовий стан, дали змогу підприємству не зупиняти проведення обов’язкових робіт із підготовки до осінньо-зимових холодів.
Як ви знаєте, згідно з чинною нормативною базою, рішення про початок опалювального періоду приймають органи місцевого самоврядування. Правила експлуатації теплового господарства зазначають: якщо середньодобова температура зовнішнього повітря протягом трьох діб поспіль не перевищуватиме +8°С, це є підставою для прийняття рішення останніми про початок опалювального сезону.

— Чи готові до холодів об’єкти соціальної сфери і житлового фонду міста? Який загальний стан готовності теплового господарства до цьогорічного опалювального періоду?

— На сьогодні, за наявною у нас інформацією, соціально важливі об’єкти, а саме шкільні, дошкільні освітні заклади, заклади охорони здоров’я, фактично повністю готові до роботи в опалювальний сезон. Роботи залишилося зовсім небагато, та й часу ще досить. Тож можна стверджувати, що ці об’єкти вже добре підготувалися до зимового періоду.
Дещо гірша ситуація з підготовкою до зими житлових будинків нашого міста. Щодо багатоповерхівок, які перебувають на балансі КП «ЖЕО №2», то лише у 40% із них проведене комісійне обстеження стану готовності внутрішньобудинкових мереж теплопостачання до початку опалювального періоду із залученням фахівців нашого підприємства. Стосовно ж відомчого житла, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), то там узагалі невтішна картина: зі 177 житлових будинків лише три були пред’явлені для огляду фахівцями нашого підприємства, а це викликає велике занепокоєння щодо стану готовності до холодів решти житлових багатоповерхівок. Як правило, у таких житлових будинках підвищений ризик виникнення аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових системах опалення у зимовий період.

— Традиційно у нашому місті зі зниженням температури зовнішнього повітря, ще до офіційного старту опалювального періоду, тепло з’являється у лікарнях, школах та дитячих садках. Чи є підстави вважати, що і цього року всі соціально важливі об’єкти нашого міста в разі необхідності отримають тепло достроково?

— Так, увесь час своєї роботи підприємство з розумінням ставилося до прохань адміністрацій соціально значущих закладів нашого міста щодо передчасного початку опалювального сезону. Якщо й цього року виникне така необхідність, ми готові подати тепло достроково за першим же зверненням адміністрації відповідного закладу освіти чи медицини, принаймні, тим із них, де є така технічна можливість.

— Із початком осені часто можна почути диспути полтавців стосовно того, хто саме має готувати житлові будинки міста до зими. То до чиєї ж компетенції належить підготовка внутрішньобудинкових мереж теплопостачання у житлових багатоповерхівках міста? Яка роль у цій підготовці відводиться вашому підприємству?

— Фахівці підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» беруть участь у роботі комісії, яка перевіряє готовність внутрішньобудинкових систем теплопостачання до роботи в опалювальний період, а в разі виявлення вказують на недоліки й надають пропозиції щодо їх усунення. При цьому підприємство постійно звертає увагу балансоутримувачів житлових будинків на необхідність проведення обов’язкових заходів: насамперед це теплоізоляція трубопроводів систем опалення та постачання гарячої води, ревізія запірної арматури, утеплення місць загального користування. Усі ці заходи забезпечать нормальний перебіг опалювального сезону без можливих ускладнень. Ще раз наголошу: Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду передбачено, що роботи з підготовки внутрішньобудинкових систем опалення має виконувати балансоутримувач житлового будинку – ЖЕО №2, ОСББ чи ЖБК.

— А чи є в нашому місті позитивні приклади житлових будинків, мешканці яких з ініціативою поставилися до підготовки свого будинку до зими?

— Звісно, у нашому місті є достатньо житлових будинків, які приділяють багато уваги підготовці до зими. Особливо, за підсумками міжопалювального періоду, хочу відзначити ОСББ за адресою вул. Пушкіна, 116. Це житловий будинок, мешканці якого у цьому році з власної ініціативи скористалися державною програмою «Теплі кредити» і використали кошти на встановлення у своєму будинку повністю автоматизованого індивідуального теплового пункту із погодним регулюванням. Це дасть змогу без впливу так званого людського фактора регулювати відпуск теплової енергії житловому будинку залежно від температури зовнішнього повітря і вплине на раціональність користування теплою енергією його мешканцями та суми у їхніх платіжках за опалення – без сумніву, вони будуть суттєво меншими.

— До початку цьогорічного опалювального періоду залишився місяць. Підкажіть, про які заходи у своїх домівках не повинні забувати полтавці, аби з початком холодів тепло «не тікало» з їхніх осель?

— Оскільки 77% житлових будинків нашого міста вже обладнані тепловими лічильниками, а до кінця року цей показник сягне 90%, більшість полтавців буде сплачувати за опалення відповідно до фактичних обсягів споживання теплової енергії. А отже, проблема утеплення житлових будинків стає для більшості містян першочерговою. Не втомлюємося повторювати, що встановлення самого лічильника не приведе до автоматичної економії і зменшення обсягів споживання теплової енергії. Для того щоб менше споживати теплової енергії й заощаджувати на опаленні, потрібно утеплити приміщення. Кожен повинен подбати про власне помешкання: утеплити зовнішні конструкції, замінити вікна на енергоощадні або принаймні елементарно заклеїти шпарини у встановлених, де є така потреба. Балансоутримувач має подбати про місця загального користування, підвальні та горішні приміщення, адже кожні двері в під’їзді, що не зачиняються, кожна розбита шибка призводять до того, що рахунок за спожиту теплову енергію буде більшим. Також існує проблема з утепленням або, у разі необхідності, відновленням теплової ізоляції на внутрішньобудинкових трубопроводах системи опалення, розташованих у підвалах та на горищах житлових багатоповерхівок. Усе це й дозволить зменшити непродуктивні втрати теплової енергії та підвищити ефективність її використання у побуті. Тож, шановні наші споживачі та балансоутримувачі житлових будинків, будь ласка, завчасно подбайте про ці заходи, щоб узимку і не мерзнути, і заощаджувати.

Вікторія БІЛОКІНЬ, Газета «ПОЛТАВСЬКИЙ ВІСНИК»

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Щодо графіку проведення пробних пусків котелень підприємства до початку опалювального періоду 2017-2018 рр.

2017-09-11

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ЩОДО ГРАФІКУ ПРОВЕДЕННЯ
ПРОБНИХ ПУСКІВ КОТЕЛЕНЬ ПІДПРИЄМСТВА
ДО ПОЧАТКУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ 2017-2018 рр.

Перед початком опалювального періоду 2017-2018 рр. ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» розробило та погодило в органах місцевого самоврядування графік проведення пробних пусків котелень підприємства розташованих у містах Полтаві та Карлівці і селищах Решетилівці, Машівці та Котельві.

Адміністрація підприємства звертається із проханням до балансоутримувачів житлових будинків у т.ч. відомчих, ЖБК, ОСББ, підготувати внутрішньобудинкові системи житлових будинків (перед початком проведення пробного пуску) до прийому теплоносія.

Для уникнення непорозумінь, які можуть призвести до аварійних зупинок котелень, звертаємося із проханням завчасно повідомляти підприємство про будь-які роботи на внутрішньобудинкових мережах, у першу чергу про їх ремонт і стан заповнення, а також узгоджувати дії обслуговуючого персоналу із фахівцями підприємства.

Графік проведення пробних пусків, у розрізі котелень підприємства, наведений нижче.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Щодо графіку проведення пробних пусків котелень підприємства до початку опалювального періоду 2017-2018 рр.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Щодо графіку проведення пробних пусків котелень підприємства до початку опалювального періоду 2017-2018 рр.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Щодо графіку проведення пробних пусків котелень підприємства до початку опалювального періоду 2017-2018 рр.

 

[ЗАВАНТАЖИТИ]

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

80% об’єктів соціальної сфери готові до опалювального сезону, житлового фонду – удвічі менше

2017-09-08

80% ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ГОТОВІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ, ЖИТЛОВОГО ФОНДУ — УДВІЧІ МЕНШЕ

У різних куточках Полтави завершують поточні ремонти на котельнях та продовжують лагодити теплові мережі. Підприємство «Полтаватеплоенерго» повним ходом готується до нового опалювального періоду. У поточному році на цей процес значною мірою вплинули фінансові чинники.
Підготовка до цьогорічного опалювального періоду у нашому місті проходить в умовах значного недофінансування. З настільки критичною ситуацією обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», кажуть, зіштовхнулося цього літа чи не вперше за багато останніх років. Весь підготовчий період полтавські теплоенергетики вимушені були працювати в умовах значного боргу державного бюджету на фінансування пільг і субсидій за вже надані послуги населенню. На сьогодні ця сума вже перевищила 144 млн гривень. Відтак, у підприємства утворилася штучна заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ у майже 138 млн гривень. Цей чинник та запровадження державою розподільчих рахунків для підприємств комунальної теплоенергетики, котрі не розрахувалися за блакитне паливо, утворили значний дефіцит обігових коштів, і на свої рахунки від споживачів «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» недоотримано понад 40 млн гривень.

Володимир ПАСІЧКО, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Із 33 млн, які ми запланували використати на підготовку господарства у міжопалювальний період, на сьогоднішній день використано лише 12 млн. Вперше за багато років доводиться констатувати, що від незалежних від підприємства причин ми не змогли в повному обсязі виконати увесь обсяг запланованих робіт. І тепер будемо змушені частину робіт виконувати в опалювальний період.

Попри це, починаючи з весни і протягом всього літа, комунальники працювали, не покладаючи рук. Встигли замінити більше 3 км теплових мереж, виконати усі необхідні роботи із заміни насосного обладнання та автоматики безпеки і управління, провести гідравлічні випробування мереж теплопостачання, ремонт основного та допоміжного обладнання. Завершуються останні приготування до старту цьогорічного опалювального сезону і на котельні підприємства по вулиці Квітучій.

Валерій БОРОДАВКА, начальник третього теплового району ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Ця котельня забезпечує мікрорайон «Інститут зв’язку», забезпечує гарячою водою та опаленням 18 житлових будинків. І останній опалювальний сезон до нас додався ще один дитячий садочок.

Традиційно фахівці підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» опікуються не лише підготовкою теплового господарства до зими, а й долучаються до контролю виконання підготовчих робіт на об’єктах соціальної сфери та житлового фонду нашого міста.

Володимир ПАСІЧКО, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Більше 80% соціально важливих об’єктів, а це шкільні, дошкільні заклади, заклади охорони здоров’я готові до роботи в опалювальний період. Що стосується житлового фонду ЖЕО №2, то близько 40% житлових будинків пред’явлені комісії, проведено їх обстеження. Стосовно відомчого житла та ЖБК ситуація гірша. Із 177 будинків лише 3 були пред’явлені фахівцям підприємства.

Що ж до самого старту опалювального періоду, на підприємстві кажуть: подавати тепло до осель полтавців вони готові, проте, зможуть це зробити лише після прийняття відповідного рішення про початок опалювального сезону органами місцевого самоврядування, коли протягом 3 діб поспіль середньодобова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме +8 градусів за Цельсієм.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ РАХУНОК НА ОПАЛЕННЯ?

2017-09-04
 
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ РАХУНОК НА ОПАЛЕННЯ?

 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ РАХУНОК НА ОПАЛЕННЯ?

 

[ЗАВАНТАЖИТИ…]

Абонентська служба
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

ВІТАЄМО НАШУ КОЛЕГУ З ПЕРЕМОГОЮ!..

2017-09-04
 
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
(1 місце в своїй віковій категорії)

у третьому напівмарафоні,
що проходив 3 вересня 2017 року
у м. Полтаві 

НАШУ КОЛЕГУ

ВІТАЄМО НАШУ КОЛЕГУ З ПЕРЕМОГОЮ!..

 

Ігуш Тамару Станіславівну

Вітаємо Вас, Шановна Тамаро Станіславівно, із перемогою і бажаємо Вам здорового та активного життя, успіхів і досягнень в усіх Ваших починаннях, миру в душі й родині та вірних і надійних друзів!

 

ВІТАЄМО НАШУ КОЛЕГУ З ПЕРЕМОГОЮ!..

ВІТАЄМО НАШУ КОЛЕГУ З ПЕРЕМОГОЮ!..

ВІТАЄМО НАШУ КОЛЕГУ З ПЕРЕМОГОЮ!..

ВІТАЄМО НАШУ КОЛЕГУ З ПЕРЕМОГОЮ!..

 

Адміністрація,
профспілковий комітет
та трудовий колектив
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Профспілковий комітет підприємства привітав цьогорічних першачків із Днем Знань

2017-08-31

ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
ПРИВІТАВ ЦЬОГОРІЧНИХ ПЕРШАЧКІВ ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ

 

Профспілковий комітет підприємства привітав цьогорічних першачків із Днем Знань

 

У дружньому колективі ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» існує чудова багаторічна традиція: напередодні Дня Знань, який відзначається у перший день осені, вітати трудовий колектив із цим святом. Особлива ж увага традиційно приділяється працівникам, у родинах яких з’явилися першачки або студенти. І цей рік не став виключенням. В актовій залі підприємства зібралися співробітники разом зі своїми дітлахами – цьогорічними першокласниками. Уже вкотре профспілковий комітет підприємства вітає новоспечених школярів та студентів із новим відповідальним етапом у їхньому житті. 

На думку полтавських теплоенергетиків, цей традиційний захід, приурочений до Дня знань, має на меті пробудити у малечі жагу до знань, надихнути на успіхи та заповзятість у навчанні, а також підготувати їх до того, що на них чекає довга й цікава дорога знань, сповнена нових відкриттів та щоденних турбот.

За матеріалами прес-служби
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Щодо графіку роботи абонентської служби підприємства

2017-08-29

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
ЩОДО ГРАФІКУ РОБОТИ АБОНЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА

Шановні споживачі!

У п’ятницю, 1 вересня 2017 року, у зв’язку з проведенням розрахунків спожитих протягом серпня цього року послуг підприємства, абонентською службою ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» прийом споживачів здійснюватися не буде (крім юридичних осіб).

Приносимо вибачення за можливі незручності.

Абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Час згадати про передачу показників квартирних лічильників гарячої води!!!

2017-08-25

  

 ЧАС ЗГАДАТИ ПРО ПЕРЕДАЧУ ПОКАЗНИКІВ КВАРТИРНИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ!!!


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» нагадує власникам квартирних лічильників гарячої води (водомірів), що для проведення нарахувань за фактично спожиті послуги, необхідно передати до абонентської служби підприємства показники лічильників.

Зробити це слід ВЧАСНО — до 30-го серпня включно, аби забезпечити коректні нарахування у платіжних квитанціях за серпень поточного року.

Передати показники квартирних приладів обліку (лічильників) можна будь-яким зручним для Вас способом: 

510-455 (багатоканальний) — з понеділка по четвер із 08:00 до 17:00 та у п’ятницю — з 08:00 до 15:45;
(050) 303-34-02 (Vodafone Україна – МТС Україна) — з понеділка по четвер із 08:00 до 17:00 та у п’ятницю — з 08:00 до 15:45;
(067) 503-00-35 (Київстар) — з понеділка по четвер із 08:00 до 17:00 та у п’ятницю — з 08:00 до 15:45;
510-445 — автовідповідач — цілодобово;
(050) 303-34-02 (Vodafone Україна – МТС Україна) — SMS-повідомлення — цілодобово;
poltavateplo.memo.ua«Передати показники лічильника» — цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства;
abon.poltavateplo.memo.ua«Особистий кабінет споживача» — цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства.

У разі відсутності показників приладів обліку за поточний місяць, підприємство буде позбавлене можливості нарахувати споживачеві суму пільгової знижки.
 

Завчасно Вам вдячні.

Абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

А Ви цього місяця вже отримали паперовий рахунок підприємства до своєї поштової скриньки?..

2017-08-21
 
А ВИ ЦЬОГО МІСЯЦЯ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПАПЕРОВИЙ РАХУНОК ПІДПРИЄМСТВА ДО СВОЄЇ ПОШТОВОЇ СКРИНЬКИ?

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

На адресу підприємства продовжують надходити звернення від окремих споживачів зі скаргами на відсутність доставки рахунків на оплату послуг теплопостачання до поштових скриньок за адресами їх проживання. 

Нагадаємо, з травня 2015 року, щомісячну доставку рахунків на оплату послуг теплопостачання здійснює УДППЗ «Укрпошта».

У зв’язку з цим абонентською службою підприємства проводиться постійний моніторинг та контроль доставки споживачам рахунків ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Отже, звертаємося до Вас, шановні наші споживачі, з проханням: у разі якщо до 20 серпня цього року Ви не отримали рахунок за послуги підприємства або у майбутньому потрапите в ситуацію, коли до 20-го числа місяця наступного за звітним на Вашу адресу не надійшов паперовий рахунок за послуги підприємства, — не бути байдужими і повідомити про цей факт до абонентської служби підприємства будь-яким зручним для Вас шляхом:

— за допомогою сервісів офіційного сайту підприємства poltavateplo.memo.ua:
   — «Надіслати нам листа»;
   — «Особистий кабінет споживача».
— надіславши електронного листа на адресу електронної почтової скриньки info@pte.poltava.ua;
— за телефоном (0532) 510-455 (багатоканальний): з понеділка по четвер — з 08:00 до 17:00, у п’ятницю — з 08:00 до 16:00;
особисто — до абонентської служби підприємства: м. Полтава, вул. Генерала Духова, 1 (зупинка громадського транспорту «5 школа»/«ОЦЕВУМ»).

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення обов’язково має містити Вашу повну адресу, контактний телефон, прізвище та ініціали отримувача послуг.
 
Користуючись нагодою, хочемо нагадати: для щомісячного отримання Рахунків на оплату послуг на персональну електронну скриньку необхідно стати користувачем цілодобового on-line сервісу «Особистий кабінет споживача» та встановити відповідні налаштування профілю у розділі «Редагувати профіль». Звертаємо Вашу увагу, ця послуга діє незалежно від традиційного способу доставки щомісячних рахунків. 

Завчасно Вам вдячні.

Абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

АКТУАЛЬНА ТЕМА ДНЯ: Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (відео).

2017-08-08
 
АКТУАЛЬНА ТЕМА ДНЯ.
“РОЗМОВА В СТУДІЇ”. ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ» (ВІДЕО).



За матеріалами прес-служби
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
 
За матеріалами: Телеканал «ІРТ – Полтава»
Адреса ресурсу: http://irt.pl.ua/
Адреса матеріалу: РОЗМОВА В СТУДІЇ. ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ»

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Щодо графіку роботи абонентської служби підприємства

2017-07-28

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
ЩОДО ГРАФІКУ РОБОТИ АБОНЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА

Шановні споживачі!

У вівторок, 1 серпня 2017 року, у зв’язку з проведенням розрахунків спожитих протягом липня цього року послуг підприємства, абонентською службою ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» прийом споживачів здійснюватися не буде (крім юридичних осіб).

Приносимо вибачення за можливі незручності.

Абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
LImit