Людям із порушенням зору

“ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО”: КОЛИ ЗМІНЯТЬСЯ ТАРИФИ НА ТЕПЛО?

2022-02-18  
 
 
“ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО”: Коли зміняться тарифи на тепло?

Напередодні цьогорічного опалювального сезону було підписано Меморандум, який дозволив теплопостачальним підприємствам України цієї зими не підвищувати вартість своїх послуг. Натомість Урядом було розроблено механізм відшкодування тепловикам їхніх збитків під час проходження опалювального сезону. Відповідно до Меморандуму, отримувачами цих коштів є місцеві територіальні громади. Чи виконують територіальні громади Полтавщини покладені на них обов’язки? Читайте у матеріалі нижче 

Наприкінці жовтня 2021 року, перед самим початком опалювального сезону 2021-2022 рр., на рівні держави було підтверджено необхідність термінового перегляду чинних тарифів на послуги централізованого теплопостачання до економічно обґрунтованого рівня. Серед основних причин було зазначено трирічне відставання останніх від економічних реалій та, зокрема, істотні коливання вартості блакитного палива для різних категорій споживачів.

Проте, з метою недопущення збільшення фінансового навантаження на споживачів категорії «Населення» між Офісом Президента, Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогазом» та Асоціацією міст України було підписано Меморандум, у відповідності до якого упродовж опалювального сезону 2021-2022 рр розмір платіжки для кінцевого споживача не має змінитися. Натомість держава брала на себе зобов’язання розробити дієвий механізм компенсації теплопостачальним підприємствам країни різницю між фактичними витратами на надання послуг населенню (економічно обґрунтованими тарифами) та тарифами, зазначеними у платіжках.

Зазначена компенсація передбачалася за рахунок збільшення відрахувань на місцях із податків з доходів фізичних осіб і з акцизу на пальне, отримувачами яких є місцеві територіальні громади.

Оскільки, обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» не є муніципальним, хоч і забезпечує послугами споживачів Полтавської, Карлівської, Машівської, Решетилівської та Котелевської територіальних громад, — то і визначена Меморандумом грошова компенсація не може надходити безпосередньо до нього. Тож, цільові кошти, що мають бути спрямовані на компенсацію збитків теплопостачальному підприємству, яке і надає послуги цій громаді, надходять до бюджетів відповідних громад

Очікувані обсяги надходжень, в рамках укладеного Меморандуму, для Полтавщини становлять відповідно: для Полтавської територіальної громади — майже 200 млн грн; для Котелевької — понад 4 млн грн; для Карлівської — майже 6 млн грн; для Машівської — понад 6 млн грн; і для Решитилівської — майже 7,5 млн грн. Сукупно компенсація за урядовим механізмом має скласти понад 220 млн грн.

І хоч коштів, передбачених Меморандумом, у будь-якому разі не вистачило б для відшкодування усіх отриманих «Полтаватеплоенерго», через застосування економічно необґрунтованих тарифів, збитків. Проте цієї суми підприємству було б достатньо аби, хоча б на мінімальному рівні забезпечити оплату енергоносіїв, а отже — гарантувати споживачам стале проходження опалювального сезону 2021-2022 рр.

За результатами наради, під головуванням заступника голови Полтавської ОДА Є. Грекова та заступника голови Полтавської облради О. Чепурка, проведеної із усіма очільниками територіальних громад, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, лише чотири з п’яти громад — Машівська, Решетилівська і Котелевська, Карлівська — попередньо підтвердили свої зобов’язання щодо виконання умов Меморандуму.

Тож, мусимо констатувати: через гострий брак коштів, викликаний відсутністю компенсації передбаченої Меморандумом і неможливістю забезпечити розрахунки за блакитне паливо з НАК «Нафтогаз Трейдинг», вже із 1 березня поточного року «Полтаватеплоенерго» вимушене буде в тих територіальних громадах, які не долучились до виконання умов Меморандуму, ініціювати терміновий перехід на економічно обґрунтовані тарифи. 

 Незмінними залишаться платіжки лише у споживачів громад, очільники яких відповідально ставляться до взятих на себе зобов’язань. 
Це вимушений крок, проте якщо вже найближчим часом територіальні громади області не забезпечать фінансової підтримки «Полтаватеплоенерго» в рамках Меморандуму, із 1 березня у НАК «Нафтогаз Трейдинг» з’являться юридичні підстави припинити газопостачання до всіх  котелень підприємства.

«Полтаватеплоенерго» не може допустити зриву цьогорічного опалювального сезону і докладає всіх зусиль, щоб в оселях споживачів було тепло та затишно. Тож, будемо сподіватися, що всі учасники Меморандуму ставитимуться до взятих на себе зобов’язань із повною відповідальністю.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго». 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Запрошуємо на постійну роботу (м.Полтава)

2022-02-14                                                     

  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ЗАПРОШУЄМО НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ (м. ПОЛТАВА)

 

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м. Полтаві на постійну роботу запрошує:
   — майстра-теплоенергетика;
   — слюсаря–ремонтника;
   — електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;
   — електромонтажника-налагоджувальника;
   — слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка);
   — асфальто-бетонника;
   — водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е;
   — машиніста екскаватора.
Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість та повний соціальний пакет.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» за телефонами: (0532)510-427, (0532)510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Запрошуємо на постійну роботу (м. Карлівка)

2022-02-11  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ЗАПРОШУЄМО НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ (м. КАРЛІВКА)
 
Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м.Карлівка на постійну роботу запрошує слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка). 

Офіційне працевлаштування, постійна зайнятість, повний соцпакет.
 
З повним переліком вакансій можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства у розділі “Вакансії”.

Увага!За більш детальною інформацією щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» за  телефонами: (0532) 510-427, (0532) 510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«СМІТТЯ В ЕНЕРГІЮ»: У Полтаві почали реалізацію міжнародного проєкту із перетворення відходів на енергію

2022-02-10  

 

«СМІТТЯ В ЕНЕРГІЮ»:

У Полтаві почали реалізацію міжнародного проєкту із перетворення відходів на енергію

Ще минулого року «Полтаватеплоенерго» взяло курс на енергетичну незалежність та поступову відмову від використання викопних джерел енергії. А вже на початку нинішнього року, в рамках реалізації міжнародного проєкту, розпочалися реальні кроки по втіленню цих намірів. Невдовзі ера використання блакитного палива у якості основного енергоносія для забезпечення полтавців послугами із централізованого теплопостачання стане історією.

Кілька років тому полтавські теплоенергетики поставили перед собою амбітну задачу — максимально замістити природний газ, який наразі є основним енергоносієм для генерації теплової енергії, на інші альтернативні невикопні джерела енергії. І вже на початку минулого року «Полтаватеплоенерго» ініціювало предметний розгляд цього питання на різних рівнях. 
 

Пропозиція полтавських тепловиків, щодо перетворення твердих побутових відходів у енергію, знайшла підтримку у Північної екологічної фінансової корпорації NEFCO із головним офісом у Гельсінкі. Остання, розуміючи важливість і перспективність порушеного питання, не лише запропонувала підтримку провідних європейських компаній, а й наприкінці 2021 року виділила теплоенергетикам грантові кошти на розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування зведення у Полтаві, в структурі «Полтаватеплоенерго», заводу із перетворення відходів на енергію (ПВЕ).

Метою цього проєкту є зведення заводу ПВЕ у Полтаві, який за рахунок перетворення в теплову енергію твердих побутових відходів дозволить вже на першому етапі замістити понад третину блакитного палива, що на сьогодні використовується для централізованого забезпечення обласного центру теплом і гарячою водою.

Днями, на виробничому підприємстві «Полтаватеплоенерго» відбулось засідання робочої групи з розробки проєкту побудови у Полтаві заводу ПВЕ. Зустріч відбувалась в онлайн режимі, а координували її представники NEFCO. Робоча група складається із міжнародних експертів-технологів з перетворення відходів в енергію, фахівців «Полтаватеплоенерго», представників обласної і міської влад та місцевих фахових екологів.

До розробки попереднього техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) побудови заводу ПВЕ в структурі «Полтаватеплоенерго» NEFCO залучила досвідчену шведську консалтингову компанію AFRY

Особлива увага під час зустрічі була приділена вибору варіанту технології безпосереднього перетворення відходів в енергію, прикладів її втілення у європейських країнах та відповідність обраної технології європейським і українським екологічним нормам. Комплексне експертне дослідження даного проєкту проводили полтавські науковці — фахівці Полтавської «Політехніки». 

Втілення зазначеного проєкту — побудова і введення в експлуатацію заводу ПВЕ — на виробничій базі «Полтаватеплоенерго» надасть можливість значно скоротити споживання дороговартісного природного газу, що використовується теплогенеруючим підприємством для забезпечення містян послугами централізованого теплопостачання, за рахунок його заміщення альтернативними невикопними джерелами енергії.

Як зазначив генеральний директор «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко: «За підсумками засідання робочої групи було підтверджено актуальність і перспективність будівництва в Полтаві заводу ПВЕ, оскільки це дасть можливість істотно поліпшити екологічний стан обласного центру та цілої низки територіальних громад Полтавщини. А головне — в умовах постійного зростання вартості природного газу, який підприємство використовує для забезпечення споживачів централізованим опаленням та гарячим водопостачання, такий підхід дозволить убезпечити полтавців від здорожчання вартості послуг підприємства і гарантує їхню стабільність. До того ж, європейський підхід до рівня екологічності обраної технології дасть змогу, вже за кілька років експлуатації збудованого заводу, раз і на завжди зняти з порядку денного питання екології у нашому регіоні.»

І, наостанок, Олександр Олексенко підкреслив: «Полтаватеплоенерго» вже провело ряд консультацій, зустрічей та перемовин із провідними міжнародними та українськими фінансовими установами і отримало попередню згоду на фінансування реалізації цього проєкту

Остаточні цифри щодо техніко-економічного обґрунтування майбутнього проєкту з’являться вже навесні, а за 4-5 років полтавці отримають реальний шанс жити в екологічно чистому місті, відходи у якому вже не будуть проблемою, а навпаки — стануть перспективою енергетичної незалежності та розвитку інфраструктури 300-тисячного міста.


Пресслужба «Полтаватеплоенерго».



Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram .

«СМІТТЯ В ЕНЕРГІЮ»: У Полтаві почали реалізацію міжнародного проєкту із перетворення відходів на енергію

2022-02-10  

 

«СМІТТЯ В ЕНЕРГІЮ»:

У Полтаві почали реалізацію міжнародного проєкту із перетворення відходів на енергію

Ще минулого року «Полтаватеплоенерго» взяло курс на енергетичну незалежність та поступову відмову від використання викопних джерел енергії. А вже на початку нинішнього року, в рамках реалізації міжнародного проєкту, розпочалися реальні кроки по втіленню цих намірів. Невдовзі ера використання блакитного палива у якості основного енергоносія для забезпечення полтавців послугами із централізованого теплопостачання стане історією.

Кілька років тому полтавські теплоенергетики поставили перед собою амбітну задачу — максимально замістити природний газ, який наразі є основним енергоносієм для генерації теплової енергії, на інші альтернативні невикопні джерела енергії. І вже на початку минулого року «Полтаватеплоенерго» ініціювало предметний розгляд цього питання на різних рівнях. 
 

Пропозиція полтавських тепловиків, щодо перетворення твердих побутових відходів у енергію, знайшла підтримку у Північної екологічної фінансової корпорації NEFCO із головним офісом у Гельсінкі. Остання, розуміючи важливість і перспективність порушеного питання, не лише запропонувала підтримку провідних європейських компаній, а й наприкінці 2021 року виділила теплоенергетикам грантові кошти на розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування зведення у Полтаві, в структурі «Полтаватеплоенерго», заводу із перетворення відходів на енергію (ПВЕ).

Метою цього проєкту є зведення заводу ПВЕ у Полтаві, який за рахунок перетворення в теплову енергію твердих побутових відходів дозволить вже на першому етапі замістити понад третину блакитного палива, що на сьогодні використовується для централізованого забезпечення обласного центру теплом і гарячою водою.

Днями, на виробничому підприємстві «Полтаватеплоенерго» відбулось засідання робочої групи з розробки проєкту побудови у Полтаві заводу ПВЕ. Зустріч відбувалась в онлайн режимі, а координували її представники NEFCO. Робоча група складається із міжнародних експертів-технологів з перетворення відходів в енергію, фахівців «Полтаватеплоенерго», представників обласної і міської влад та місцевих фахових екологів.

До розробки попереднього техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) побудови заводу ПВЕ в структурі «Полтаватеплоенерго» NEFCO залучила досвідчену шведську консалтингову компанію AFRY

Особлива увага під час зустрічі була приділена вибору варіанту технології безпосереднього перетворення відходів в енергію, прикладів її втілення у європейських країнах та відповідність обраної технології європейським і українським екологічним нормам. Комплексне експертне дослідження даного проєкту проводили полтавські науковці — фахівці Полтавської «Політехніки». 

Втілення зазначеного проєкту — побудова і введення в експлуатацію заводу ПВЕ — на виробничій базі «Полтаватеплоенерго» надасть можливість значно скоротити споживання дороговартісного природного газу, що використовується теплогенеруючим підприємством для забезпечення містян послугами централізованого теплопостачання, за рахунок його заміщення альтернативними невикопними джерелами енергії.

Як зазначив генеральний директор «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко: «За підсумками засідання робочої групи було підтверджено актуальність і перспективність будівництва в Полтаві заводу ПВЕ, оскільки це дасть можливість істотно поліпшити екологічний стан обласного центру та цілої низки територіальних громад Полтавщини. А головне — в умовах постійного зростання вартості природного газу, який підприємство використовує для забезпечення споживачів централізованим опаленням та гарячим водопостачання, такий підхід дозволить убезпечити полтавців від здорожчання вартості послуг підприємства і гарантує їхню стабільність. До того ж, європейський підхід до рівня екологічності обраної технології дасть змогу, вже за кілька років експлуатації збудованого заводу, раз і на завжди зняти з порядку денного питання екології у нашому регіоні.»

І, наостанок, Олександр Олексенко підкреслив: «Полтаватеплоенерго» вже провело ряд консультацій, зустрічей та перемовин із провідними міжнародними та українськими фінансовими установами і отримало попередню згоду на фінансування реалізації цього проєкту

Остаточні цифри щодо техніко-економічного обґрунтування майбутнього проєкту з’являться вже навесні, а за 4-5 років полтавці отримають реальний шанс жити в екологічно чистому місті, відходи у якому вже не будуть проблемою, а навпаки — стануть перспективою енергетичної незалежності та розвитку інфраструктури 300-тисячного міста.


Пресслужба «Полтаватеплоенерго».



Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із нарахуваннями за січень 2022 року можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2022-02-09  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із нарахуваннями за січень 2022 року
можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за січень 2022 року можна побачити скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram, а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача».
 
 
Нагадаємо, навесні минулого року ми інформували споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», про запровадження нового покоління чат-ботів підприємства — інфо-ботів. На відміну від попередніх, нові — є багатофункціональними і багато у чому можуть замінити навіть сервіс «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), до якого вже встигли звикнути 33тис. полтавців.

Інфо-боти «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Тож аби ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж січня поточного року послуги, радимо скористатись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс «Рахунки на оплату»:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.
Однак, якщо серед різноманіття он-лайн інструментів офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» ви віддаєте перевагу вже звичному — «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), то і він також залишається добрим вашим помічником. Тож ви, як і раніше, можете задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки ознайомитися із їх електронними версіями. Докладну інструкцію по використанню для цього сервісу «Особистий кабінет споживача» можна знайти тут: https://bit.ly/34RmZ8q

Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/). Із докладною інструкцією замовлення щомісячної доставки електронних версій рахунків «Полтаватеплоенерго» можна ознайомитися тут: https://bit.ly/34RmZ8q
Хочемо наголосити — «Полтаватеплоенерго» постійно працює задля налагодження ефективної взаємодії зі споживачем! Саме тому, шановні споживачі, ви маєте змогу обрати для користування зручний саме для вас інструмент і користуватися ним у зручний саме вам час!
 
Нагадаємо, через погіршення епідемічної ситуації на Полтавщині, абонентська служба працює в дистанційному режимі.

«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із нарахуваннями за січень 2022 року можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2022-02-09  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із нарахуваннями за січень 2022 року
можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за січень 2022 року можна побачити скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram, а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача».
 
 
Нагадаємо, навесні минулого року ми інформували споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», про запровадження нового покоління чат-ботів підприємства — інфо-ботів. На відміну від попередніх, нові — є багатофункціональними і багато у чому можуть замінити навіть сервіс «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), до якого вже встигли звикнути 33тис. полтавців.

Інфо-боти «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Тож аби ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж січня поточного року послуги, радимо скористатись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс «Рахунки на оплату»:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.
Однак, якщо серед різноманіття он-лайн інструментів офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» ви віддаєте перевагу вже звичному — «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), то і він також залишається добрим вашим помічником. Тож ви, як і раніше, можете задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки ознайомитися із їх електронними версіями. Докладну інструкцію по використанню для цього сервісу «Особистий кабінет споживача» можна знайти тут: https://bit.ly/34RmZ8q

Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/). Із докладною інструкцією замовлення щомісячної доставки електронних версій рахунків «Полтаватеплоенерго» можна ознайомитися тут: https://bit.ly/34RmZ8q
Хочемо наголосити — «Полтаватеплоенерго» постійно працює задля налагодження ефективної взаємодії зі споживачем! Саме тому, шановні споживачі, ви маєте змогу обрати для користування зручний саме для вас інструмент і користуватися ним у зручний саме вам час!
 
Нагадаємо, через погіршення епідемічної ситуації на Полтавщині, абонентська служба працює в дистанційному режимі.

«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Попри відсторонення невакцинованих працівників підприємство продовжує працювати у штатному режимі

2022-02-08  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Попри відсторонення невакцинованих працівників підприємство продовжує працювати у штатному режимі

Полтавським теплоенергетикам вдалося забезпечити стабільне функціонування підприємства упродовж першої половини цьогорічного опалювального сезону. Чи є загрози, які здатні ускладнити проходження другої його половини? Читайте про це у нашому матеріалі…

Підводячи попередні підсумки першої половини опалювального сезону 2021-2022 рр. полтавські теплоенергетики зазначають — попри надскладну ситуацію на ринку природного газу та нові виклики, пов’язані з необхідністю протидіяти поширенню COVID-19, опалювальний сезон в Полтаві та 4-х райцентрах області триває в штатному режимі.

Цього року, на відміну від попередніх періодів, комунальні теплоенергетики Полтави вперше потрапили в ситуацію, коли держава вимагає відстороняти  невакцинований проти COVID-19 персонал від виконання своїх посадових обов’язків. 

Проте, не лише наказ КМУ України  спонукав до такого вимушеного кроку. Рішучості додавало і усвідомлення того, що «Полтаватеплоенерго» належить до підприємств критичної інфраструктури міста — а отже воно має, за будь яких обставин та епідеміологічних загроз, упродовж всього опалювального сезону безперебійно забезпечувати містян тепловою енергією. 

Нагадаємо, станом на 31 січня 2022 року, коли набув чинності наказ КМУ України, із 950 працівників «Полтаватеплоенерго», які забезпечують діяльність підприємства в опалювальний період, довелося відсторонити менше 1% — 9 осіб. Проте, вже на ранок сьогоднішнього дня кількість відсторонених від роботи через відсутність у них щеплення проти COVID-19, скоротилася до 3-х осіб.

Адміністрація підприємства вдячна трудовому колективу за розуміння необхідності разом з усією країною протидіяти поширенню коронавірусної інфекції та нашій спільній відповідальності перед споживачами Полтави, Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви, щодо забезпечення їх стабільними якісними послугами всупереч усім можливим викликам сьогодення.

Шановні споживачі послуг підприємства, колектив «Полтаватеплоенерго» докладає усіх необхідних зусиль аби у ваших оселях було тепло і комфортно!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» разом з усією Україною готове протистояти новій хвилі поширення коронавірусної інфекції.

2022-01-31  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» разом з усією Україною готове протистояти новій хвилі поширення коронавірусної інфекції.

Сьогодні, 31 січня, набув чинності наказ МОЗ України про розширення переліку професій, працівники яких для подальшого виконання своїх обов’язків мають бути щеплені від COVID-19. Про готовність «Полтаватеплоенерго» до виконання наказу читайте у матеріалі нижче

Остання декада січня поточного року принесла в Україну нову хвилю захворюваності на COVID-19. А нещодавно у черговий раз побито антирекорд по добовому приросту захворюваності — коли кількість хворих зросла на понад 37 тисяч осіб. 
За даними МОЗ майже 2/3 областей України перебувають у помаранчевій зоні.  А решта, включно з полтавською і сусідніми з нею областями, через стрімке зростання захворюваності балансують на межі жовтої та помаранчевої зон.

Реагуючи на таку динаміку поширення захворюваності, днями МОН рекомендував по всій Україні учнів 5-11 класів середніх шкіл та студентів ВНЗ перевести на дистанційне навчання.  Тож, відсьогодні полтавські школярі навчаються дистанційно. А також стало відомо і про вимушені канікули депутатів Верховної ради, які триватимуть до середини лютого. 

Тенденція із  ростом захворюваності спостерігається і в обласному центрі, де лікарняні заклади вже тривалий час працюють у посиленому режимі.

Наприкінці грудня 2021 року Наказом МОЗ України від 30.11.2021 №2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» було розширено перелік професій, які підлягають обов’язковому профілактичному щепленню проти коронавірусу. Серед інших, до нього включили і комунальні установи, підприємства та організації. Наказ передбачає місячне відтермінування його застосування з метою надати можливість представникам зазначених установ і організацій зробити щеплення. Тож, у працівників «Полтаватеплоенерго», як і у решти комунальних установ і організацій Полтави, був місяць аби підготуватися до набуття чинності наказу МОЗ  із 31 січня 2022 року.

На сьогодні, понад 99% персоналу «Полтаватеплоенерго» мають щеплення від COVID-19, які дозволяють їм і надалі виконувати свої посадові обов’язки. Решта працівників, відповідно до наказу МОЗ, відсьогодні, із 31 січня 2022 року, відсторонені від виконання своїх обов’язків.

Колектив «Полтаватеплоенерго» із повагою ставиться до особистих переконань кожного із противників вакцинації, проте на фоні сумної статистики смертності серед невакцинованих громадян, ризикувати власним життям і здоров’ям — нікому навіть на думку не спадає.

А оскільки «Полтаватеплоенерго» суворо дотримується чинного законодавства України в усіх аспектах своєї діяльності, то і надалі буде разом з усією країною протидіяти поширенню COVID-19. 

Тож, попри необхідність відсторонення частини персоналу від виконання своїх посадових обов’язків, «Полтаватеплоенерго» здатне і надалі у повному обсязі безперебійно забезпечувати своїх споживачів якісними послугами.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Графік роботи абонентської служби підприємства в період формування рахунків

2022-01-31  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
ГРАФІК РОБОТИ АБОНЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА В ПЕРІОД ФОРМУВАННЯ РАХУНКІВ
Шановні споживачі!
1 та 2 лютого, у зв’язку з проведенням розрахунків спожитих протягом січня цього року послуг підприємства з надання гарячої води та централізованого опалення та регламентними роботами абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» прийом споживачів здійснювати не буде. Потрапити до абонентської служби можна буде  у четвер, 3 лютого.
 

Нагадаємо, через погіршення епідситуації посилено карантинні заходи, тому і абонентська служба здійснює прийом споживачів з урахуванням цих обмежень.
Користуючись нагодою, абонентська служба підприємства нагадує власникам квартирних лічильників про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників
Приносимо вибачення за можливі незручності.

Абонентська служба
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників необхідно до 31 січня включно

2022-01-28  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Передати показники лічильників необхідно до
31 січня включно

Кінець кожного місяця для абонентської служби «Полтаватеплоенерго» — гаряча пора, адже в цей час необхідно зібрати всі показники індивідуальних лічильників, щоб потім коректно провести нарахування за підсумками розрахункового періоду.

 

Щоб суми у платіжках відповідали фактичному обсягу спожитих послуг у розрахунковому періоді, споживачам слід вчасно передавати показники індивідуальних лічильників. Цього місяця це слід зробити не пізніше 31 січня включно.


Для зручності споживачів «Полтаватеплоенерго» розробило кілька шляхів передачі показників:

1. Через інфо-боти у месенджерах Viber і Telegram.
2. Через он-лайн сервіси офіційного сайту підприємства:
«Передати показники лічильника» (реєструватися в сервісі не потрібно, але обов’язково слід уважно заповнити всі поля форми);
«Особистий кабінет споживача» (для зареєстрованих користувачів).

3. Зателефонувавши на цілодобовий багатоканальний автовідповідач на номер (0532) 510-445.

4. Зателефонувавши на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію: (0532) 510-455 (у робочий час).

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що в період передачі показників телефонні лінії підприємства можуть бути перевантажені. Якщо вам не вдалось додзвонитися, щоб передати показники, рекомендуємо скористатися будь-яким іншим способом. Усі варіанти перевірені та дієві!
Нагадаємо, абонентська служба працює в режимі карантинних обмежень.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників необхідно до 31 січня включно

2022-01-28  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Передати показники лічильників необхідно до
31 січня включно

Кінець кожного місяця для абонентської служби «Полтаватеплоенерго» — гаряча пора, адже в цей час необхідно зібрати всі показники індивідуальних лічильників, щоб потім коректно провести нарахування за підсумками розрахункового періоду.

 

Щоб суми у платіжках відповідали фактичному обсягу спожитих послуг у розрахунковому періоді, споживачам слід вчасно передавати показники індивідуальних лічильників. Цього місяця це слід зробити не пізніше 31 січня включно.


Для зручності споживачів «Полтаватеплоенерго» розробило кілька шляхів передачі показників:

1. Через інфо-боти у месенджерах Viber і Telegram.
2. Через он-лайн сервіси офіційного сайту підприємства:
«Передати показники лічильника» (реєструватися в сервісі не потрібно, але обов’язково слід уважно заповнити всі поля форми);
«Особистий кабінет споживача» (для зареєстрованих користувачів).

3. Зателефонувавши на цілодобовий багатоканальний автовідповідач на номер (0532) 510-445.

4. Зателефонувавши на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію: (0532) 510-455 (у робочий час).

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що в період передачі показників телефонні лінії підприємства можуть бути перевантажені. Якщо вам не вдалось додзвонитися, щоб передати показники, рекомендуємо скористатися будь-яким іншим способом. Усі варіанти перевірені та дієві!
Нагадаємо, абонентська служба працює в режимі карантинних обмежень.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
LImit