Людям із порушенням зору

До уваги споживачів послуг теплопостачання!

2013-10-10

 

 

У зв’язку з впровадженням оновленої форми договору про надання послуг з централізованого опалення та підігріву води, підприємство проводить роботу по переукладанню договорів з населенням.
Для укладання нових та переукладання існуючих договорів просимо споживачів з’явитись до абонентської служби підприємства.
При собі необхідно мати:
  • паспорт;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  • розрахункову книжку;
  • технічний паспорт на квартиру.

Адреса абонентської служби: м. Полтава, вул. Генерала Духова, 1.

Режим роботи: 
  • понеділок-четвер – з 8.00 до 17.00, черговий – з 17.00 до 19.00;
  • п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
  • субота (черговий) – з 8.00 до 15.00, без перерви.
Першого числа кожного місяця прийом споживачів не здійснюється.

Довідки за телефонами: 510-455, 510-456.

Споживачів, які не мають змоги особисто з’явитись до абонентської служби, просимо повідомити за вищезазначеними телефонами. Такі споживачі будуть ознайомлені з проектом договору контролерами підприємства на дому або отримають його поштою.
Щиро дякуємо за співпрацю!

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Протягом опалювального сезону Україна втрачає близько 26 млрд грн

2013-10-09

 

Про це заявив голова Асоціації енергоаудиторів Андрій Цибулько. За його словами, близько 85% житлових будівель в Україні були побудовані в минулому столітті, коли вимоги до енергоефективності будинків були в 3-4 рази нижче.

«Сьогодні в Україні практично немає будівель, які можна назвати теплоефективними. У середньому, кожен будинок втрачає близько 40% тепла через фасади – вікна і стіни», – сказав Андрій Цибулько. За його словами, щоб підтримувати в житловому фонді необхідну температуру, в Україні спалюються зайві обсяги газу, вугілля та мазуту. «В середньому, неефективно витрачаються близько 20 млрд гривень, які йдуть на закупівлю енергоресурсів. При цьому взимку в квартирах температура не досягає потрібних 21-22 градусів. Тому людям доводиться вмикати електрообігрівачі. Витрати на електроенергію оцінюються в 5,5-6 млрд гривень щорічно. У сумі отримуємо 26 млрд гривень втрат за один опалювальний сезон», – відзначив голова Асоціації енергоаудиторів.

Зайві витрати еквівалентні вартості 8 млрд кубометрів газу. «Це колосальний об’єм. Такої кількості газу вистачило б для опалення всіх житлових будинків у Луганській, Донецькій і Дніпропетровській областях разом узятих або в такому місті як Москва», – зазначив президент Асоціації виробників пінопласту України Роман Захаренков. За його словами, змінити ситуацію може комплексна термомодернізація житлового фонду.

«У Німеччині, інших європейських країнах утеплені пінопластом близько 85% всіх житлових будинків. Очевидно, що в Україні з кожним роком питання зменшення втрат тепла буде стояти все гостріше – ціни на енергоносії будуть зростати», – сказав Роман Захаренков. За його словами, утеплення фасадів пінопластом та заміна вікон дозволяють вирішити проблему холоду, щонайменше, для 80% квартир.

Проведене соціологічне опитування показало, що в Україні є попит на утеплення житла. «Тільки 22% українців сказали, що в їхніх квартирах взимку тепло. При цьому половина опитаних вважає, що їхні будинки потребують утеплення. Третина українців планують утеплити фасади і замінити вікна протягом найближчих трьох років», – зазначив директор центру «Соціальний моніторинг» Дмитро Дмитрук. Він підкреслив, що 86% опитаних при купівлі або оренді житла приділяють увагу питанню теплозабезпечення будинку. «Це позитивна динаміка. Крім того, люди вважають, що тепло в будинку – це їх особисте завдання, а не питання тільки держави», – сказав Дмитро Дмитрук.

Андрій Цибулько зазначив, що Україна в 2011 році приєдналася до Європейського енергетичного співтовариства і взяла на себе зобов’язання скоротити внутрішнє споживання тепла на 9% до 2020 року. «Проведення термомодернізації житлового фонду дозволить максимально безболісно пройти період можливого підвищення тарифів на тепло. Фактично, в утеплених будинках навіть при більш високих тарифах загальна вартість за тепло не зросте», – зазначив голова Асоціації енергоаудиторів.

Довідка. Соціологічне опитування було проведене центром «Соціальний моніторинг» на замовлення Асоціації енергоаудиторів з 9 по 16 вересня 2013 року. Було опитано 2007 осіб у всіх регіонах України.

Автор: Олена КОСТЕНКО
 
 
За матеріалами: Полтава Сьогодні. Інформаційний портал міста і області
Адреса ресурсу: http://today.pl.ua/
Адреса матеріалу: http://today.pl.ua/suspilstvo.html?new_id=1257

 

Початок опалювального сезону 2013-2014 рр. у м. Полтава: як це відбувалося…

2013-10-07

  

Цьогорічний початок опалювального сезону, як це неодноразово відзначалося, відбувся дещо раніше за кілька попередніх років поспіль, але його точно не можна назвати неочікуваним…
Результати аналізу, проведеного на підприємстві, динаміки входження обласного центру в новий опалювальний період для наочності, ми представили у вигляді діаграми. 
Тож, тільки факти, а вони, як відомо, річ уперта. 

За матеріалами прес-служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

 


 

Тепло повернулося до будинків полтавців

2013-10-04

 

 

Раніше, ніж кілька попередніх років поспіль, середньодобова температура в Полтаві стабільно перейшла позначку у 8 градусів тепла. Для теплопостачальників і жителів міста це ознака початку нового опалювального сезону 2013 – 2014 рр.

Осінь не сприяє?

Цього року погода була не надто привітною до комунальників: розпочати опалювальний сезон, згідно з розпорядженням міського голови, їм довелося 30 вересня. Це більш ніж на тиждень раніше, як торік, коли тепло в будинки подали з 11 жовтня.

Синоптики ж зі свого боку запевняють: холоди мають незабаром відступити, хоча й ненадовго. Про це 30 вересня заявляв Микола Кульбіда, директор Українського гідрометеорологічного центру. За його словами, суттєво повітря почне прогріватися із 8 – 10 жовтня, коли температура може досягти позначки +15 … +20 градусів тепла. На жаль, протримається таке потепління недовго, і в другій половині жовтня температура повітря знизиться до +8 градусів, передає слова метеоролога УНІАН.
 
 
Обігріли в першу чергу

Традиційно опалення в місті вмикали не одночасно: лікарні, дитсадки та школи мали змогу отримати теплі батареї раніше від інших. Для дострокового ввімкнення опалення їм необхідно було лише звернутися до «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» з відповідним проханням. Цього року, до офіційного початку опалювального сезону в місті Полтава, такою можливістю скористалися 39 лікарняних закладів, 32 дитячі садки і 30% шкіл міста, яким тепло почали подавати ще з 27 вересня.

Не пасе задніх і житловий фонд. За даними «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», уже 1 жовтня опалювалися понад 500 із 955 житлових будинків міста. Дійти ж до всіх запланованих об’єктів тепло має впродовж трьох днів. За цей час система теплопостачання міста вийде на необхідну виробничу потужність.

Наголошують комунальники і на тому, що в мережах є чітка межа зон «відповідальності». Вона, за словами Лідії Зінченко, заступника начальника управління житлово-комунального господарства Полтави, проходить на вході теплової мережі у житлові будинки.

– Мережа, яка проходить у житловому будинку (від засувки), – це мережа, за яку відповідає й обслуговує ЖЕО №2, а мережа до будинку – це вже теплове господарство комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», – говорить вона.

Комунальники ЖЕО №2 запевняють: внутрішньобудинкові системи перевірені й до опалювального сезону готові.

Сезон розв’яже проблему?

Довгоочікувану гарячу воду має принести початок опалювального сезону в ті оселі, які були її позбавлені через затяжний конфлікт ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», ПАТ «Полтавагаз» та НАК «Нафтогаз України». Нагадаємо, спочатку начебто через заборгованість теплопостачальників за спожитий природний газ, а пізніше через його бездоговірне споживання, ПАТ «Полтавагаз», незважаючи на судову заборону, припинило постачання газу до котелень міста.

Нині ж завдяки активній участі обласної державної адміністрації підприємствам вдалося дійти згоди у питаннях газопостачання, на цьому ще 18 вересня наголошував перший заступник голови Полтавської ОДА Віктор Животенко, який повернувся з переговорів із керівництвом НАКу.

– Ми нарешті домовились, і відразу наші теплопостачальні підприємства уклали угоди із НАК «Нафтогазом», яких у нас не було дев’ять місяців, – зазначив він. – Причому уклали угоди на наших умовах, які ми пропонували ще у грудні 2012 року. Тож сьогодні ми вступили в легальну фазу відносин із НАК «Нафтогаз України», бо нас раніше звинувачували, що ми отримуємо газ «неправильним» способом.

Тож упродовж найближчого часу в будинках полтавців з’явиться тепло, а разом із ним і затишок та комфорт, якого з таким нетерпінням очікують полтавці.

Сергій Лещенко

За матеріалами: Обласна щотижнева ГАЗЕТА
«ПОЛТАВСЬКИЙ ВІСНИК»
Адреса ресурсу: http://www.visnyk.poltava.ua/
Адреса матеріалу: http://www.visnyk.poltava.ua/articles/1380804164/

Тепло повернулося до будинків полтавців

2013-10-04

 

 

 

Раніше, ніж кілька попередніх років поспіль, середньодобова температура в Полтаві стабільно перейшла позначку у 8 градусів тепла. Для теплопостачальників і жителів міста це ознака початку нового опалювального сезону 2013 – 2014 рр.

Осінь не сприяє?

Цього року погода була не надто привітною до комунальників: розпочати опалювальний сезон, згідно з розпорядженням міського голови, їм довелося 30 вересня. Це більш ніж на тиждень раніше, як торік, коли тепло в будинки подали з 11 жовтня.

Синоптики ж зі свого боку запевняють: холоди мають незабаром відступити, хоча й ненадовго. Про це 30 вересня заявляв Микола Кульбіда, директор Українського гідрометеорологічного центру. За його словами, суттєво повітря почне прогріватися із 8 – 10 жовтня, коли температура може досягти позначки +15 … +20 градусів тепла. На жаль, протримається таке потепління недовго, і в другій половині жовтня температура повітря знизиться до +8 градусів, передає слова метеоролога УНІАН.
 
 
Обігріли в першу чергу

Традиційно опалення в місті вмикали не одночасно: лікарні, дитсадки та школи мали змогу отримати теплі батареї раніше від інших. Для дострокового ввімкнення опалення їм необхідно було лише звернутися до «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» з відповідним проханням. Цього року, до офіційного початку опалювального сезону в місті Полтава, такою можливістю скористалися 39 лікарняних закладів, 32 дитячі садки і 30% шкіл міста, яким тепло почали подавати ще з 27 вересня.

Не пасе задніх і житловий фонд. За даними «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», уже 1 жовтня опалювалися понад 500 із 955 житлових будинків міста. Дійти ж до всіх запланованих об’єктів тепло має впродовж трьох днів. За цей час система теплопостачання міста вийде на необхідну виробничу потужність.

Наголошують комунальники і на тому, що в мережах є чітка межа зон «відповідальності». Вона, за словами Лідії Зінченко, заступника начальника управління житлово-комунального господарства Полтави, проходить на вході теплової мережі у житлові будинки.

– Мережа, яка проходить у житловому будинку (від засувки), – це мережа, за яку відповідає й обслуговує ЖЕО №2, а мережа до будинку – це вже теплове господарство комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», – говорить вона.

Комунальники ЖЕО №2 запевняють: внутрішньобудинкові системи перевірені й до опалювального сезону готові.

Сезон розв’яже проблему?

Довгоочікувану гарячу воду має принести початок опалювального сезону в ті оселі, які були її позбавлені через затяжний конфлікт ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», ПАТ «Полтавагаз» та НАК «Нафтогаз України». Нагадаємо, спочатку начебто через заборгованість теплопостачальників за спожитий природний газ, а пізніше через його бездоговірне споживання, ПАТ «Полтавагаз», незважаючи на судову заборону, припинило постачання газу до котелень міста.

Нині ж завдяки активній участі обласної державної адміністрації підприємствам вдалося дійти згоди у питаннях газопостачання, на цьому ще 18 вересня наголошував перший заступник голови Полтавської ОДА Віктор Животенко, який повернувся з переговорів із керівництвом НАКу.

– Ми нарешті домовились, і відразу наші теплопостачальні підприємства уклали угоди із НАК «Нафтогазом», яких у нас не було дев’ять місяців, – зазначив він. – Причому уклали угоди на наших умовах, які ми пропонували ще у грудні 2012 року. Тож сьогодні ми вступили в легальну фазу відносин із НАК «Нафтогаз України», бо нас раніше звинувачували, що ми отримуємо газ «неправильним» способом.

Тож упродовж найближчого часу в будинках полтавців з’явиться тепло, а разом із ним і затишок та комфорт, якого з таким нетерпінням очікують полтавці.

Сергій Лещенко

За матеріалами: Обласна щотижнева ГАЗЕТА
«ПОЛТАВСЬКИЙ ВІСНИК»
Адреса ресурсу: http://www.visnyk.poltava.ua/
Адреса матеріалу: http://www.visnyk.poltava.ua/articles/1380804164/

 

У Полтаві вже опалюється понад півтисячі житлових будинків із 955

2013-10-02

 

Полтавський міський голова Олександр Мамай підписав розпорядження, згідно з яким теплопостачальні організації мали розпочати опалювальний сезон 30 вересня. Подати тепло до будинків та інших об’єктів, обладнаних системами централізованого теплопостачання, повинні упродовж 2-х діб. Скільки закладів соціальної сфери та будинків житлового фонду вже з теплом, дізнавалися наші кореспонденти.
 
 
У зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря опалювальний сезон у Полтаві розпочався раніше. Подачу тепла до осель полтавців розпочали ще вчора. Нині із 955 житлових будинків понад 500 вже опалюються.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
В п’ятницю 27 вересня я підписав розпорядження про початок опалювального сезону. З 30 вересня почали давати тепло у дитячі садки, школи, лікарні/

Опалювати деякі заклади соціальної сфери, розповідають у комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», розпочали ще задовго до початку опалювального сезону. Профільні установи надсилали на адресу підприємства відповідні звернення, прохаючи подати тепло раніше. Як наслідок, 30% шкіл міста вже обігрівались, як і 32 дитячих садочка та низка лікарень.

/Лідія Зінченко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Полтави
Із 49 дитсадків опалюється 39, із 40 шкіл – 33 школи, позашкільні заклад до 17-ї години мають включити, з 11 лікарень нині опалюються 10/

У «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» наголошують: обслуговують лише вуличні мережі, внутрішньо будинкові – на совісті комунального підприємства «ГЖЕО № 2».

/Лідія Зінченко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Полтави
Мережа, яка йде у будинку, від задвижки – це мережа, за яку відповідає ЖЕО №2, а мережа, яка до будинку, – це вже відповідальність «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»/

Незважаючи на те, що опалювальний сезон зазвичай розпочинається на два тижні пізніше. Цього року, згідно із розпорядженням міського голови, батареї в домівках полтавців уже почали опалюватися. Мова йде, звичайно ж, про будинки із централізованим опаленням.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Хочу всіх запевнити, можливо, день, можливо більше, але всі будуть з теплом/

Як повідомили в ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», на території Полтави працюють 79 котельних підприємства, які мають три дні, щоб теплообладнання вийшло на технологічний рівень. Щоб нагріти всю систему та мережі теплопостачання, потрібен час, але до межі балансового розподілу працівники ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» мають подати тепло в чіткі терміни.

Марина Молька

За матеріалами: ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу: http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу: http://www.misto-tv.poltava.ua/news/15339/

 

Опалювальний сезон стартував

2013-10-01

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Про початок опалювального періоду 2013-2014 рр.
 
 
У зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря на території міста Полтава, відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 зі змінами та керуючись ст.42 п.4 пп.20 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Теплопостачальним організаціям розпочати з 30 вересня 2013 р. опалювальний сезон 2013/2014 рр. для будинків та інших об’єктів, обладнаних системами централізованого теплопостачання, і впродовж 2-х діб, згідно з розробленим і затвердженим графіком, подати тепло до меж балансового розмежування.
  2. ПАТ по газопостачанню та газифікації «Полтавагаз» забезпечити транспортування газу на котельні в обсягах, передбачених розподілом НАК «Нафтогаз України».
  3. ПАТ «Полтаваобленерго» забезпечити стабільне електропостачання котельних.
  4. Управлінню житлово-комунального господарства, головам житлово-будівельних кооперативів, ОСББ, відомчим житлово-експлуатаційним дільницям та іншим організаціям забезпечити прийняття теплоносія у внутрішньо-будинкові системи опалення.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника міського голови В. Стеценка. 


Міський голова О.Мамай
 
За матеріалами: Офіційний сайт Полтавської міської ради та виконавчого комітету
Адреса ресурсу: http://www.rada-poltava.gov.ua
Адреса матеріалу: http://www.rada-poltava.gov.ua/files/ro_300913_267.zip

У Полтаві розпочали пробні топки котелень

2013-09-27

 

 

У цілому, Полтавщина готова до опалювального сезону

У Полтаві розпочали пробні топки котелень, які забезпечують опалення для житлового фонду міста. Вони триватимуть з 24 по 30 вересня. Як повідомляють у прес-службі «Полтаватеплоенерго», метою цих перевірок є переконатися у готовності систем до роботи у режимі навантажень — зокрема, температури і тиску. Відповідно, в деяких полтавських оселях батареї тимчасово можуть потеплішати. Про випробування були повідомлені ЖЕД та райради Полтави. 
Опалювальний сезон 2013-2014 розпочнеться коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів поспіль знаходитиметься нижче позначки у 8  градусів з позначкою «+». Підставою для початку опалювального сезону у Полтаві стане рішення органів місцевого самоврядування — розпорядження міського голови. Заклади соціальної інфраструктури обласного центру — лікарні, заклади дошкільної освіти школи, у разі потреби, мають змогу звернутися до «Полтаватеплоенерго» і, за наявності технічної можливості, оперативно дістануть бажане тепло. Так, станом на 27 вересня, звернень від шкіл та дитячих садочків покищо не надходило, а от 6 лікарняних закладів уже з опаленням.
Загалом, можемо констатувати 100 відсоткову готовність підприємства до увімкнення опалення, хоч це і не означає що заплановані на поточний рік планові ремонти мереж та інших об’єктів підприємства відсьогодні мають припинитися.
Що ж стосується проблем — вони, безперечно, є. Велике занепокоєння викликає стан справ, у відомчих гуртожитках обласного центру — вул. Курчатова, 18 (ДП «Продмашжитло», заборгованість понад 600 тис грн), вул.К. Шосе, 56 («Агротрансжитло», заборгованість понад 300 тис грн) та вул.Соколова, 9 (ВАТ«Тепловозоремонтний завод», заборгованість понад 70 тис грн), які на сьогодні відключені від теплопостачання. Попри намагання підприємства «Полтаватеплоенерго» шукати шляхи виходу з цієї критичної ситуації, балансоутримувачі жодних ініціатив не підтримують. Найгірше в цій ситуації те, що мешканці зазначених гуртожитків є заручниками незрозумілої політики суб’єктів господарювання.
Загалом, тепло у домівках полтавців забезпечать 79 котелень, більше третини з яких після модернізації працюють в автоматизованому режимі, тобто не потребують постійної присутності обслуговуючого персоналу.  

Богдан АНДРЄЄВ, «ПОЛТАВЩИНА»
 
За матеріалами: ІВ «ПОЛТАВЩИНА»
Адреса ресурсу: http://www.poltava.pl.ua/
Адреса матеріалу: http://www.poltava.pl.ua/news/24301/

Початок опалювального сезону у Полтаві

2013-09-26

 


Початок опалювального сезону регламентується розпорядженням органів місцевого самоврядування.

Згідно законодавства, опалювальний сезон починається за умови, якщо протягом трьох днів поспіль у місті середньодобова температура не перевищуватиме +8 градусів Цельсія.
«В наших широтах, якщо дивитися за кліматичними зонами, то початок опалювального сезону припадає, в середньому, на середину жовтня», зазначив під час розмови з журналістами Vpoltave.info провідний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та пресою ОКП «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» Олександр Циганок.
Стосовного житлового фонду (квартири, будинки) це рішення приймається міським головою на підставі середньодобової температури, котра не перевищує зазначеного показника.
Якщо мова йде про соціальну інфраструктуру (дитячі садочки, лікарняні заклади, школи, інтернати) для них опалювальний сезон починається дещо раніше.
Для цього керівники відповідних установ звертаються з письмовим проханням до підприємства ОКП «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», щоб відновити теплопостачання за потреби.
Однак на сьогоднішній момент не всі полтавці зможуть приєднатися до опалювального сезону. Гуртожиток по Курчатова, 18, що знаходиться на балансі ДП «Продмашжитло» наразі відключений від системи опалювання за борги.
Інші проблемні гуртожитки Полтави, також потрапили в групу ризику за заборгованістю. Серед них будівля по вул. Київське шосе, буд. 56 (ДП «Полтаваагротрансжитло») та пров. Соколова, 9 (ВАТ «Тепловозоремонтний завод»).
Олена Костиря
 
За матеріалами: Інтернет видання «V Poltave.info»
Адреса ресурсу: http://vpoltave.pl.ua
Адреса матеріалу: http://vpoltave.pl.ua/read/novost/id/200187594/Pochatok-opalyuvalnogo-sezonu-u-Poltavi


До 5 жовтня на Полтавщині мають підключити до опалення всі об’єкти соціальної сфери

2013-09-26

 

 

До 5 жовтня на Полтавщині мають підключити до опалення всі об’єкти соціальної сфери А до 15 жовтня – 100% теплопостачання повинен отримати житловий фонд області. Питання про стан підготовки об’єктів ЖКГ та бюджетних установ області до опалювального сезону обговорили сьогодні на засіданні колегії Полтавської облдержадміністрації.
 

У Полтавській області у зв’язку з пониженням температурного режиму починають проведення пробних топок всіх котелень. В першу чергу – об’єктів соціальної сфери. Про це повідомив на розширеному засіданні колегії Полтавської облдержадміністрації директор Департаменту ЖКГ Олександр Тонков. Взагалі, говорить фахівець, область до оплювального сезону готова майже на 100%.

/Олександр Тонков, директор Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА
Підготовлено 635 котелень, в тому числі 406 комунальної власності, проведено підготовку 524 кілометрів мережі. Водопровідно-каналізаційне господарство фактично повністю підготовлено до роботи. Також завершено оформлення паспортів і підготовка житлового фонду/

Губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко, під головуванням якого проходило засідання, наголосив: нормально розпочати опалювальний сезон – для області завдання наразі найважливіше.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА
Сьогодні практично баланс боргів і різниці в тарифах та іншої заборгованості, які сьогодні повинна закрити держава, у нас нульовий. Тому в цьому плані у нас, як кажуть, світлий глаз. Треба все зробити, щоб у нас не було місцевих проблем, які будуть викликати невдоволення у населення/
Юлія Іващенко
 
За матеріалами: ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу: http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу: http://www.misto-tv.poltava.ua/news/15292/


 

Полтавщина готова до опалювального сезону

2013-09-25

 

 

Попри всі складнощі Полтавщина готова до нового опалювального сезону на 100 відсотків. Про це директор департаменту ЖКГ Олександр Тонков звітував на розширеній колегії облдержадміністрації. Усі котельні області пройшли контроль департаменту, майже повністю до зими готові системи водопостачання і водовідведення. І все ж у галузі є проблеми – річні ліміти на газ, виділені області НАК «Нафтогаз України», майже вичерпані. Не знято з порядку денного і питання з гарячою водою в оселях полтавців – констатував під час обговорення голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко.
 

Готувались до опалювального сезону з весни – в області провели десять засідань із усіма комунальними службами, за участі керівників районних адміністрації та представників органів місцевого самоврядування. Лише у Полтаві оновили шість котелень «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», які забезпечують теплом більшість житлових будинків та соціальних закладів.

Олександр Тонков, директор департаменту ЖКГ Полтавської облдержадміністрації: 
— Область має високий рівень готовності, по показниках фактично вже готова до нового опалювального сезону. Підготовлено 635 котелень, в тому числі 406 комунальної власності. Проведена підготовка 504-х кілометрів мереж, і у нас залишилася незначна кількість мереж, які ще треба підготувати.
Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації:
— Господарство готове, та було б чим топити – говорять у профільному департаменті. Цього року на потреби області виділили 188 мільйонів кубометрів газу за потреби триста. На сьогодні газу ледь більше сорока мільйонів кубометрів, а опалювальний сезон уже незабаром. Нові запити на газ райдержадміністрації мають розробити негайно – дає розпорядження Олександр Удовіченко:

— Розробити потреби на газ уже до сьогоднішнього вечора. А ви завтра мені доповісте на нараді, чи є розуміння райдержадміністрацій, щоб ми могли розуміти, які відстоювати свої інтереси на рівні уряду.

Зараз як ніколи доцільно перейти на тверде паливо – говорить Олександр Тонков. У області кілька районів уже впровадили пілотні проекти зведення нових або переобладнання старих котелень.

Олександр Тонков, директор департаменту ЖКГ Полтавської облдержадміністрації:
— На восьми котельнях Гадяцького, Карлівського, Лохвицького району проведена робота з переведення котлів на тверде паливо, що сприятиме виконанню завдань уряду з економії енергоносіїв.

КОР.:
Про вирішення іншої проблеми, яка виникла з початку літа – гаряче водопостачання у оселях полтавців – доповідав голова правління ПАТ «Полтавагаз» Ростислав Гринчак. Та у його доповіді голова облдержадміністрації не почув головного: коли людям повернуть гарячу воду.
О. Удовіченко:
— Скільки вам ще треба годин, щоб закрити цю проблему?
Р. Гринчак:
— Рішення прийнято, проблема уже закрита.
О. Удовічнко:
— Не закрита. Ваші юристи десь витають у облаках. Сьогодні увечері ми з вами зустрічаємося і з’ясовуємо.

На початку місяця у «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» констатували: п’ятнадцять відсотків осель полтавців не мають води і, вірогідно, не отримають її до початку опалювального сезону. Причина – застарілий конфлікт між КП «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» та ПАТ «Полтавагаз», через який останнє відмовилося надавати газ для підігріву води в оселях полтавців.
 
За матеріалами: ПОЛТАВСЬКА ОДТРК «ЛТАВА»
Адреса ресурсу: http://www.ltava.poltava.ua/
Адреса матеріалу: http://www.ltava.poltava.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5393:2013-09-25-13-24-15&catid=5:2011-03-10-11-07-49&Itemid=1

 

 

Не забули про колег-визволителів і привітали героїв сьогодення…

2013-09-23

 

 

Сімдесятиріччя з дня визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників, що відзначатиметься 23 вересня, додає цьогорічному святкуванню особливої урочистості, хоча для більшості полтавців цей день уже давно став Днем рідного міста. Відразу кілька традицій пов’язані з цією знаменною датою і на підприємстві ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Велика Вітчизняна війна, зачепила майже кожну родину, і в долі багатьох лишила свій слід. Так само і серед професій — мабуть, не знайдеться такої, чиїх представників війна оминула б.

У переддень визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників «своїх» ветеранів – тепловиків не обійшли увагою працівники обласного підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Звісно, ішли до них не з порожніми руками — профспілковий комітет підприємства від імені його адміністрації та всього трудового колективу кожному з 18 ветеранів і учасників бойових дій тієї страшної війни до свята надав матеріальне заохочення. Та для більшості ветеранів не подарунки, а спілкування та увага стали головним у зустрічах зі своїми колегами.
— Ми завжди підтримуємо тісний зв’язок зі своїми ветеранами, — розповідає голова профспілкового комітету підприємства Тетяна Бібікова. — Перед візитом домовляємося про зустріч, щоб зайвий раз їх не хвилювати. Проте, як зізнаються самі ветерани, цієї зустрічі вони завжди чекають із нетерпінням і навіть самі намагаються підготувати якісь «гостинці». Питання ж, що завжди турбують наших ветеранів і неодмінно обговорюються при зустрічах, — що нового на підприємстві, чи багато молоді і, звичайно, хто ще працює зі «старої гвардії»?..
 
 
На фото:Працівники підприємства Тамара Квас та Ганна Острянина відвідують ветерана підприємства Тетяну Пилипівну Сушко (в центрі).

Ця традиція, зізнаються на підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», — одна з найважливіших для тепловиків, адже щороку колеги-ветерани відчувають — пам’ять про їх досягнення жива, а вони, як і колись, частина «виробничого процесу».

Ще одна з традицій, що збереглася з радянських часів, але за останні кілька років дістала, так би мовити, друге дихання — Дошка пошани підприємства. Хоча колись це й був невід’ємний атрибут будь-якого підприємства, та сьогодні обласне комунальне під-приємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» швидше виняток, де і сьогодні із такою серйозністю ставляться до нього.

За словами начальника відділу кадрів підприємства Зої Передерій, тут не лише пам’ятають про героїчне минуле колишніх працівників, а ще й двічі на рік відкривають нових героїв.
— Відзначення працівників, занесенням їх фото на дошку пошани підприємства, визначається Положенням про Дошку пошани підприємства, що є невід’ємною складовою колективного договору, — зазначає Зоя Олексіївна.

Серед тих, кого відзначали цього разу, і Євгенія Руцька, провідний бухгалтер абонентської служби підприємства. Бачити своє фото на дошці незвично, хоча й зізнається — досить – таки приємно:
— Я працюю на підприємстві вже понад 12 років, і як-то кажуть, просто намагаюся сумлінно виконувати доручену мені справу, — говорить Євгенія Миколаївна. — Звичайно, дуже приємно, що твій особистий внесок у загальну справу помічають та ще й іншим у приклад ставлять.
 
 
На фото: Провідний бухгалтер абонентської служби підприємства Євгенія Руцька з відвідувачем.

Позитивно оцінюють таку традицію й ті працівники, які поки відзнаки не отримали. Вважають: хоч для великого підприємства це й досить буденний елемент, та працювати приємніше, знаючи, що твої заслуги важливі і про них не забувають.

Нині осучаснена Дошка пошани оновлюється вже всьоме, і до когорти відзначених взірцевих трударів додалися ще 14 працівників. Та у «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» не сумніваються, що сумлінна щоденна робота його працівників додаватиме нові імена до історії успіхів підприємства. А виграють від цього, безперечно, полтавці — споживачі послуг обласного комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Сергій ЛЕЩЕНКО
 
За матеріалами: Обласна щотижнева ГАЗЕТА
«ПОЛТАВСЬКИЙ ВІСНИК»
Адреса ресурсу: http://www.visnyk.poltava.ua/
Адреса матеріалу:

 

LImit