Людям із порушенням зору

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Запрошуємо на постійну роботу (м. Карлівка)

2021-07-09  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ЗАПРОШУЄМО НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ (м. КАРЛІВКА)
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ЗАПРОШУЄМО НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ (м. КАРЛІВКА)
Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м.Карлівка на постійну роботу запрошує слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка). 

Офіційне працевлаштування, постійна зайнятість, повний соцпакет.
 
З повним переліком вакансій можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства у розділі “Вакансії”.

Увага!По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Запрошуємо на постійну роботу (м.Полтава)

2021-07-08                    

  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ЗАПРОШУЄМО НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ (м. ПОЛТАВА)   

    

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Запрошуємо на постійну роботу (м.Полтава)

  

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м. Полтаві на постійну роботу запрошує:
   — інженера-теплоенергетика;
   — слюсаря–ремонтника;
   — електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;
   — електромонтажника-налагоджувальника;
   — слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка);
   — муляра;
   — водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е;
   — машиніста екскаватора.
Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість та повний соціальний пакет.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532)510-427, (0532)510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Фінансова скрута «по-нафтогазівськи»

2021-07-07  



«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Фінансова скрута «по-нафтогазівськи»

Правління НАК «Нафтогаз України», навіть у збитковому для компанії 2020 році, отримало 610 мільйонів гривень винагороди.

Останнім часом багато йшлося про системну кризу у теплозабезпеченні  викликану стрибками вартості основного енергоносія для генерації теплової енергії — природного газу. Так у квітні-травні поточного року у розпал пандемії коронавірусної хвороби десятки мільйонів українців і тисячі лікарняних та освітніх закладів лишилися без гарячої води через безальтернативне примусове запровадження «НАКівської бізнес-моделі» на ринку закупівліприродного газу. Не обійшла біда стороною і полтавську громаду (https://poltava.to/project/6845/), яка упродовж кількох діб залишалася без гарячої води. 

Проте, як недавно стало відомо, що криза у енергетиці зовсім по різному позначається на споживачах блакитного палива  і його постачальниках. Якщо вже найближчим часом апетити НАК «Нафтогаз України» не зменшаться, то споживачів тепла в Україні вже восени неминуче очікує зростання тарифу на (залежно від міста) 15-40%.  Натомість, навіть у збитковому 2020 році, Правління «Нафтогазу» отримало 610 мільйонів гривень винагороди.  

Члени правління НАК «Нафтогаз» у збитковому для компанії 2020 році сумарно отримали 610,1 млн грн винагороди — про це йдеться у звіті Комітету з призначень та винагород за 2020 рік. 

Визначення розміру винагород членів правління — це виключна компетенція наглядової ради «Нафтогазу». У своєму листі голова НАКу Юрій Вітренко просить наглядову раду компанії на засіданні розглянути та затвердити підготовлений раніше звіт щодо винагород членів правління. 
У додатку до звернення міститься і безпосередньо звіт Комітету.  Так, у 2020 році голова правління Андрій Коболєв отримав 347 млн грн винагороди попри збитки «Нафтогазу» за підсумками року.

Водночас, з цієї суми 338,6 млн грн (9,3 млн дол) – друга частина виплат, передбачених за перемогу у Стокгольмському арбітражі. З загальної винагороди суто зарплата Коболєва на посаді становила 6,3 млн грн за рік.

Загалом винагорода членів правління складається з базової частини (зарплата та лікарняні), винагороди за виконання роботи на інших ключових посадах у групі «Нафтогаз», змінної частини, що включає річну премію та інших виплати.

Відтак, за зарплати у 7,4 млн грн, перший заступник голови правління Сергій Перелома отримав ще 24,7 млн грн за «виконання роботи на інших ключових посадах в Групі Нафтогаз» (з них 18,5 млн грн виплачено у квітні 2021 року). Загальна винагорода становила 62,8 млн грн.

Отто Ватерландер, директор з трансформацій, за окладу 8,8 млн грн отримав загальну річну винагороду у 59,5 млн грн. Фіндиректор Петер ван Дріл за окладу 7,4 млн грн – 45,9 млн грн. Директор з юридичних питань Ярослав Теклюк отримав 93,8 млн грн винагороди з урахуванням 5,6 млн грн посадового окладу.

До 21 січня 2020 року членами правління були також Юрій Колбушкін та Микола Гавриленко, вони минулоріч отримали 0,9 млн грн та 0,2 млн грн відповідно.

Водночас, у зв’язку з пандемією COVID-19 минулоріч уряд обмежив розмір заробітної плати керівників  виконавчих органів та членів наглядових рад держкомпаній до 47 тисяч гривень на місяць. Це обмеження уряд скасував лише 28 жовтня. 

Крім того, група Нафтогаз за 2020 рік отримала збиток у 19 мільярдів гривень  внаслідок низького попиту та цін на газ, хоча у 2019 році компанія отримала 2,6 млрд грн прибутку.

Довідково:

У 2018 році, як зазначається в звіті «Нафтогазу» , Андрій Коболєв внаслідок перемоги у Стокгольмському арбітражі отримав 261 млн грн – близько 9,5 млн дол на той момент. Інша частина премії повинна була виплачуватися протягом трьох років, за умови успішного стягнення з «Газпрому» залишку виграшу.

Тоді ж виплату отримав Юрій Вітренко – 201 млн грн у 2018 році (близько 7,5 млн дол). Другу частину премії він отримав у вигляді держоблігацій на 4 млн доларів  строком на 5 років.

Кабмін призначив з 29 квітня в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка головою правління НАК «Нафтогазу».

За матеріалами
пресслужби «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Фінансова скрута «по-нафтогазівськи»

2021-07-07  



«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Фінансова скрута «по-нафтогазівськи»

Правління НАК «Нафтогаз України», навіть у збитковому для компанії 2020 році, отримало 610 мільйонів гривень винагороди.

Останнім часом багато йшлося про системну кризу у теплозабезпеченні  викликану стрибками вартості основного енергоносія для генерації теплової енергії — природного газу. Так у квітні-травні поточного року у розпал пандемії коронавірусної хвороби десятки мільйонів українців і тисячі лікарняних та освітніх закладів лишилися без гарячої води через безальтернативне примусове запровадження «НАКівської бізнес-моделі» на ринку закупівліприродного газу. Не обійшла біда стороною і полтавську громаду (https://poltava.to/project/6845/), яка упродовж кількох діб залишалася без гарячої води. 

Проте, як недавно стало відомо, що криза у енергетиці зовсім по різному позначається на споживачах блакитного палива  і його постачальниках. Якщо вже найближчим часом апетити НАК «Нафтогаз України» не зменшаться, то споживачів тепла в Україні вже восени неминуче очікує зростання тарифу на (залежно від міста) 15-40%.  Натомість, навіть у збитковому 2020 році, Правління «Нафтогазу» отримало 610 мільйонів гривень винагороди.  

Члени правління НАК «Нафтогаз» у збитковому для компанії 2020 році сумарно отримали 610,1 млн грн винагороди — про це йдеться у звіті Комітету з призначень та винагород за 2020 рік. 

Визначення розміру винагород членів правління — це виключна компетенція наглядової ради «Нафтогазу». У своєму листі голова НАКу Юрій Вітренко просить наглядову раду компанії на засіданні розглянути та затвердити підготовлений раніше звіт щодо винагород членів правління. 
У додатку до звернення міститься і безпосередньо звіт Комітету.  Так, у 2020 році голова правління Андрій Коболєв отримав 347 млн грн винагороди попри збитки «Нафтогазу» за підсумками року.

Водночас, з цієї суми 338,6 млн грн (9,3 млн дол) – друга частина виплат, передбачених за перемогу у Стокгольмському арбітражі. З загальної винагороди суто зарплата Коболєва на посаді становила 6,3 млн грн за рік.

Загалом винагорода членів правління складається з базової частини (зарплата та лікарняні), винагороди за виконання роботи на інших ключових посадах у групі «Нафтогаз», змінної частини, що включає річну премію та інших виплати.

Відтак, за зарплати у 7,4 млн грн, перший заступник голови правління Сергій Перелома отримав ще 24,7 млн грн за «виконання роботи на інших ключових посадах в Групі Нафтогаз» (з них 18,5 млн грн виплачено у квітні 2021 року). Загальна винагорода становила 62,8 млн грн.

Отто Ватерландер, директор з трансформацій, за окладу 8,8 млн грн отримав загальну річну винагороду у 59,5 млн грн. Фіндиректор Петер ван Дріл за окладу 7,4 млн грн – 45,9 млн грн. Директор з юридичних питань Ярослав Теклюк отримав 93,8 млн грн винагороди з урахуванням 5,6 млн грн посадового окладу.

До 21 січня 2020 року членами правління були також Юрій Колбушкін та Микола Гавриленко, вони минулоріч отримали 0,9 млн грн та 0,2 млн грн відповідно.

Водночас, у зв’язку з пандемією COVID-19 минулоріч уряд обмежив розмір заробітної плати керівників  виконавчих органів та членів наглядових рад держкомпаній до 47 тисяч гривень на місяць. Це обмеження уряд скасував лише 28 жовтня. 

Крім того, група Нафтогаз за 2020 рік отримала збиток у 19 мільярдів гривень  внаслідок низького попиту та цін на газ, хоча у 2019 році компанія отримала 2,6 млрд грн прибутку.

Довідково:

У 2018 році, як зазначається в звіті «Нафтогазу» , Андрій Коболєв внаслідок перемоги у Стокгольмському арбітражі отримав 261 млн грн – близько 9,5 млн дол на той момент. Інша частина премії повинна була виплачуватися протягом трьох років, за умови успішного стягнення з «Газпрому» залишку виграшу.

Тоді ж виплату отримав Юрій Вітренко – 201 млн грн у 2018 році (близько 7,5 млн дол). Другу частину премії він отримав у вигляді держоблігацій на 4 млн доларів  строком на 5 років.

Кабмін призначив з 29 квітня в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка головою правління НАК «Нафтогазу».

За матеріалами
пресслужби «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram, Viber  чи Telegram.

«УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»: Звернення теплопостачальників України до РНБО

2021-07-06  


«УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»:
Звернення теплопостачальників України до РНБО

Асоціація «Укртеплокомуненерго» (УТКЕ), до складу якої входять найбільші теплопостачальні підприємства України, запропонувала РНБО фахові пропозиції галузі щодо термінових антикризових заходів для врегулювання системної кризи в теплоенергетиці, яка додатково загострилась через дискримінаційні умови постачання газу.
Після скасування покладання спеціальних обов’язків (ПСО) з постачання природного газу для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) досі законодавчо не врегульовані умови роботи теплоенергетичних підприємств.  Це вже призвело до їх збитковості, стрімкого накопичення боргів, дефіциту обігових коштів для закупівлі газу, зриву графіків ремонтів котелень та мереж, як ключових елементів при підготовці до нового опалювального сезону. 

Основними причинами катастрофічного стану галузі Асоціація УТКЕ називає багаторічну неузгоджену політику державного регулювання в теплоенергетиці, встановлення економічно необґрунтованих тарифів, відсутність у тепловиків обігових коштів, не врегулювання питань відшкодування різниці в тарифах і не реструктуризовані борги за газ. Криза додатково поглибилась через запропоновані неринкові умови постачання газу , передбачені Угодою на постачання природного газу ГК «Нафтогаз Трейдинг».

Зокрема газопостачальник вимагає передоплату за газ, його закупівлю у власно визначених, абсолютно не достатніх (навіть для забезпечення тепловою енергією населення!) обсягах, з правом дозакупівлі необхідної різниці за ціною, яка майже на 50% перевищує передбачену договором. При цьому встановлює неймовірно високі відсотки  штрафних санкцій та пропонує запровадження примусового, безакцептного списання коштів з рахунків ТКЕ. Як наслідок — під загрозою зрив опалювального сезону та стале теплозабезпечення понад 300 українських міст та містечок. 

У пропозиціях до РНБО Асоціація УТКЕ зазначає, що питання сталого теплопостачання є стратегічно важливою складовою національної енергетичної безпеки, і пропонує низку першочергових кроків для подолання кризи в теплоенергетиці, зокрема:

— прийняття у другому читанні законопроєкту №3508-д  щодо відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію та реструктуризації заборгованості теплопостачальників за спожитий природний газ (сягає понад 50 млрд грн);

— внесення змін у ЗУ «Про теплопостачання», в частині заборони відключення об’єктів ТКЕ від енергопостачання в опалювальному періоді та можливості автоматичного коригування тарифів у разі змін цін на енергоносії;

— розроблення Порядку автоматичного коригування розміру тарифу на теплову енергію при зміні цін на енергоносії та їх розподіл, та затвердження його постановою КМУ;

— встановлення паритетної відповідальності, а саме співрозмірних величин штрафних та інших фінансових санкцій, які можуть застосовуватись постачальниками природного газу, в тому числі НАК «Нафтогаз України» та її дочірніми компаніями, операторами газорозподільних мереж, постачальниками електричної енергії до підприємств теплопостачання, з розміром санкцій, які підприємства ТКЕ можуть застосовувати до своїх споживачів боржників;

— закріплення на законодавчому рівні умов оплати ТКЕ за енергетичні ресурси лише на умовах 100% післяплати;

— внесення змін до Кодексу газорозподільчих систем, в частині повернення дії Механізму визначення вартості розподілу газу, який діяв станом на 01.01.2020р, а також термінова відміна порядку нарахування штрафних санкцій на подвоєну суму боргу;

— внесення змін до Правил постачання природного газу  у частині встановлення для ТКЕ попередньої оплати та нарахувань штрафних санкцій за порушення, за які ТКЕ взагалі не можуть відповідати, зокрема пов’язані з погодними умовами тощо;

неухильне виконання підписаного 9 лютого 2021 року Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води  усіма сторонами-підписантами;

— термінове створення при РНБО робочої групи для внесення змін до запропонованого ТКЕ дискримінаційного Договору постачання природного газу з боку ГК «Нафтогаз Трейдинг».

Нагадаємо, що раніше підприємства теплопостачання заявили, що ГК «Нафтогаз Трейдинг», користуючись монопольним становищем, запропоновано їм укласти нові газові угоди, які не є ринковими і мають дискримінаційний характер. Постачання газу за таких умов неминуче призведе до зростання тарифу на тепло в Україні залежно від міста на 15-40%.

Міжгалузева асоціація «УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»: Звернення теплопостачальників України до РНБО

2021-07-06  


«УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»:
Звернення теплопостачальників України до РНБО

Асоціація «Укртеплокомуненерго» (УТКЕ), до складу якої входять найбільші теплопостачальні підприємства України, запропонувала РНБО фахові пропозиції галузі щодо термінових антикризових заходів для врегулювання системної кризи в теплоенергетиці, яка додатково загострилась через дискримінаційні умови постачання газу.
Після скасування покладання спеціальних обов’язків (ПСО) з постачання природного газу для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) досі законодавчо не врегульовані умови роботи теплоенергетичних підприємств.  Це вже призвело до їх збитковості, стрімкого накопичення боргів, дефіциту обігових коштів для закупівлі газу, зриву графіків ремонтів котелень та мереж, як ключових елементів при підготовці до нового опалювального сезону. 

Основними причинами катастрофічного стану галузі Асоціація УТКЕ називає багаторічну неузгоджену політику державного регулювання в теплоенергетиці, встановлення економічно необґрунтованих тарифів, відсутність у тепловиків обігових коштів, не врегулювання питань відшкодування різниці в тарифах і не реструктуризовані борги за газ. Криза додатково поглибилась через запропоновані неринкові умови постачання газу , передбачені Угодою на постачання природного газу ГК «Нафтогаз Трейдинг».

Зокрема газопостачальник вимагає передоплату за газ, його закупівлю у власно визначених, абсолютно не достатніх (навіть для забезпечення тепловою енергією населення!) обсягах, з правом дозакупівлі необхідної різниці за ціною, яка майже на 50% перевищує передбачену договором. При цьому встановлює неймовірно високі відсотки  штрафних санкцій та пропонує запровадження примусового, безакцептного списання коштів з рахунків ТКЕ. Як наслідок — під загрозою зрив опалювального сезону та стале теплозабезпечення понад 300 українських міст та містечок. 

У пропозиціях до РНБО Асоціація УТКЕ зазначає, що питання сталого теплопостачання є стратегічно важливою складовою національної енергетичної безпеки, і пропонує низку першочергових кроків для подолання кризи в теплоенергетиці, зокрема:

— прийняття у другому читанні законопроєкту №3508-д  щодо відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію та реструктуризації заборгованості теплопостачальників за спожитий природний газ (сягає понад 50 млрд грн);

— внесення змін у ЗУ «Про теплопостачання», в частині заборони відключення об’єктів ТКЕ від енергопостачання в опалювальному періоді та можливості автоматичного коригування тарифів у разі змін цін на енергоносії;

— розроблення Порядку автоматичного коригування розміру тарифу на теплову енергію при зміні цін на енергоносії та їх розподіл, та затвердження його постановою КМУ;

— встановлення паритетної відповідальності, а саме співрозмірних величин штрафних та інших фінансових санкцій, які можуть застосовуватись постачальниками природного газу, в тому числі НАК «Нафтогаз України» та її дочірніми компаніями, операторами газорозподільних мереж, постачальниками електричної енергії до підприємств теплопостачання, з розміром санкцій, які підприємства ТКЕ можуть застосовувати до своїх споживачів боржників;

— закріплення на законодавчому рівні умов оплати ТКЕ за енергетичні ресурси лише на умовах 100% післяплати;

— внесення змін до Кодексу газорозподільчих систем, в частині повернення дії Механізму визначення вартості розподілу газу, який діяв станом на 01.01.2020р, а також термінова відміна порядку нарахування штрафних санкцій на подвоєну суму боргу;

— внесення змін до Правил постачання природного газу  у частині встановлення для ТКЕ попередньої оплати та нарахувань штрафних санкцій за порушення, за які ТКЕ взагалі не можуть відповідати, зокрема пов’язані з погодними умовами тощо;

неухильне виконання підписаного 9 лютого 2021 року Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води  усіма сторонами-підписантами;

— термінове створення при РНБО робочої групи для внесення змін до запропонованого ТКЕ дискримінаційного Договору постачання природного газу з боку ГК «Нафтогаз Трейдинг».

Нагадаємо, що раніше підприємства теплопостачання заявили, що ГК «Нафтогаз Трейдинг», користуючись монопольним становищем, запропоновано їм укласти нові газові угоди, які не є ринковими і мають дискримінаційний характер. Постачання газу за таких умов неминуче призведе до зростання тарифу на тепло в Україні залежно від міста на 15-40%.

Міжгалузева асоціація «УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із нарахуваннями за червень 2021 року можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-07-05  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із нарахуваннями за червень 2021 року
можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за червень 2021 року можна побачити скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram, а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача».

Нагадаємо, навесні цього року ми інформували споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», про запровадження нового покоління чат-ботів підприємства — інфо-ботів. На відміну від попередніх, нові — є багатофункціональними і багато у чому можуть замінити навіть сервіс «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), до якого вже встигли звикнути понад 31 тис. полтавців.

Інфо-боти «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Тож аби ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж червня поточного року послуги, радимо скористатись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс «Рахунки на оплату»:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.
Однак, якщо серед різноманіття он-лайн інструментів офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» ви віддаєте перевагу вже звичному — «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), то і він також залишається добрим вашим помічником. Тож ви, як і раніше, можете задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки ознайомитися із їх електронними версіями. Докладну інструкцію по використанню для цього сервісу «Особистий кабінет споживача» можна знайти тут: https://bit.ly/34RmZ8q

Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/). Із докладною інструкцією замовлення щомісячної доставки електронних версій рахунків «Полтаватеплоенерго» можна ознайомитися тут: https://bit.ly/34RmZ8q
І, наостанок, хочемо наголосити — «Полтаватеплоенерго» постійно працює задля налагодження ефективної взаємодії зі споживачем! Саме тому, шановні споживачі, ви маєте змогу обрати для користування зручний саме для вас інструмент і користуватися ним у зручний саме вам час!

«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із нарахуваннями за червень 2021 року можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-07-05  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із нарахуваннями за червень 2021 року
можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за червень 2021 року можна побачити скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram, а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача».

Нагадаємо, навесні цього року ми інформували споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», про запровадження нового покоління чат-ботів підприємства — інфо-ботів. На відміну від попередніх, нові — є багатофункціональними і багато у чому можуть замінити навіть сервіс «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), до якого вже встигли звикнути понад 31 тис. полтавців.

Інфо-боти «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Тож аби ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж червня поточного року послуги, радимо скористатись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс «Рахунки на оплату»:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.
Однак, якщо серед різноманіття он-лайн інструментів офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» ви віддаєте перевагу вже звичному — «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), то і він також залишається добрим вашим помічником. Тож ви, як і раніше, можете задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки ознайомитися із їх електронними версіями. Докладну інструкцію по використанню для цього сервісу «Особистий кабінет споживача» можна знайти тут: https://bit.ly/34RmZ8q

Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/). Із докладною інструкцією замовлення щомісячної доставки електронних версій рахунків «Полтаватеплоенерго» можна ознайомитися тут: https://bit.ly/34RmZ8q
І, наостанок, хочемо наголосити — «Полтаватеплоенерго» постійно працює задля налагодження ефективної взаємодії зі споживачем! Саме тому, шановні споживачі, ви маєте змогу обрати для користування зручний саме для вас інструмент і користуватися ним у зручний саме вам час!

«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Фінансова скрута — не привід аби «пасти задніх»!

2021-07-01  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Фінансова скрута — не привід аби «пасти задніх»!

Літо для «Полтаватеплоенерго» пора гаряча. Адже саме зараз полтавські теплоенергетики активно готують теплове господарство Полтави, Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви до наступного опалювального сезону  Тож зараз ремонтні бригади підприємства лишень тільки і встигають, що переїздити із одного об’єкту на інший та закладати міцний фундамент майбутнього опалювального періоду. 

У підготовчій кампанії щодня задіяні і десятки одиниць спецтехніки «Полтаватеплоенерго». Це: вантажівки, екскаватори, крани, спеціалізовані аварійні машини, самоскиди, — без яких взагалі неможливо уявити собі проведення планових ремонтів, ліквідацію аварійних чи позаштатних ситуації і, зрештою, функціонування теплового господарства нашого міста.

А чим сучасніша, багатофункціональніша і надійніша техніка перебуває на озброєнні у теплоенергетиків міста, тим ефективнішою буде їх робота і якісніші послуги отримуватимуть полтавці.

Звичайно, щороку спецтехніка підприємства стає «старшою» — середній вік автотранспортних засобів підприємства на сьогодні перевищує 16 років. Використання цієї техніки у разі необхідності термінового втручання для ліквідації аварійної ситуацій, особливо в умовах опалювального періоду, на порядок збільшує час її усунення. А це створює незручності нашим споживачам і знижує якісні показники надаваних послуг. 

Тож попри фінансову скруту, ось вже кілька років поспіль, полтавським тепловикам вдається поступово оновлювати рухомий склад автотранспортного цеху.

Так, нещодавно автопарк підприємства поповнився новеньким вантажним автомобілем зі встановленим на ньому краном-маніпулятором. 

Як зауважує начальник автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго» Віталій ХАРЧЕНКО:
— Така техніка нам вкрай необхідна, бо вона дозволяє значно ефективніше використовувати ресурси підприємства — пальне і робочу силу. — Адже вантажний автомобіль-маніпулятор – машина багатофункціональна, що може працювати і як автокран, і перевозити вантаж. Лише один цей маніпулятор здатен вивільнити відразу дві одиниці спецтехніки, що раніше ми були вимушені задіювати для перевезення важких та великогабаритних комплектуючих: плит, труб, засувок тощо. Тим паче, що кузов автомобіля наші фахівці спеціально замовляли довший за стандартний — 6,5 метрів, аби не було обмежень у розмірах на перевезення габаритних плит і труб.

Таким чином, полтавським тепловикам вдалося не лише оновити рухомий склад спецтехніки, а й оптимізувати технологічні процеси в цілому по підприємству. Адже там де раніше доводилось залучати кілька машин — окремо кран і окремо вантажівку — відтепер упорається і одна, але із маніпулятором.

Наостанок, хотілося б зауважити, що «Полтаватеплоенерго» планує не зупинятися на досягнутому і далі відшукувати можливість оновлювати рухомий склад автотранспортного парку підприємства. 

У перспективі, серед першочергових завдань, — придбання великотонажного самоскиду, автокрану, потужного екскаватора із великим об’ємом ковша та двох спеціалізованих аварійних автомобілів. 

Полтавські теплоенергетики чудово усвідомлюють — без сучасної і надійної спеціалізованої техніки неможливо забезпечувати безперебійне теплопостачання до осель споживачів, миттєво реагувати на аварійні чи позаштатні ситуації та, незважаючи на складні погодні умови, в режимі 24/7 обслуговувати сотні кілометрів теплових мереж у Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві.

«Полтаватеплоенерго»:
Тепло і комфорт в оселях споживачів —
наша щоденна турбота!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Графік роботи абонентської служби підприємства в період формування рахунків

2021-06-30  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
ГРАФІК РОБОТИ АБОНЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА В ПЕРІОД ФОРМУВАННЯ РАХУНКІВ

Шановні споживачі!
У четвер, 1 липня, у зв’язку з проведенням розрахунків спожитих протягом червня цього року послуг підприємства з надання гарячої води абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» прийом споживачів здійснювати не буде. Потрапити до абонентської служби можна буде наступного дня: у п’ятницю, 2 липня.
 

Нагадаємо, абонентська служба в умовах діючих у державі карантинних обмежень проводить прийом споживачів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. Отже відвідувати абонентську службу можна із дотриманням обмежень МОЗ.
  
Користуючись нагодою, абонентська служба підприємства нагадує власникам квартирних лічильників про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників
Приносимо вибачення за можливі незручності.

Абонентська служба
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників необхідно до 29 червня включно

2021-06-29  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Передати показники лічильників необхідно до
29 червня включно

Кінець кожного місяця для абонентської служби «Полтаватеплоенерго» — гаряча пора, адже в цей час необхідно зібрати всі показники індивідуальних лічильників, щоб потім коректно провести нарахування за підсумками розрахункового періоду.

 

Щоб суми у платіжках відповідали фактичному обсягу спожитих послуг у розрахунковому періоді, споживачам слід вчасно передавати показники індивідуальних лічильників. Цього місяця це слід зробити не пізніше 29 червня включно.

Для зручності споживачів «Полтаватеплоенерго» розробило кілька шляхів передачі показників:

1. Через інфо-боти у месенджерах Viber і Telegram.
2. Через он-лайн сервіси офіційного сайту підприємства:
«Передати показники лічильника» (реєструватися в сервісі не потрібно, але обов’язково слід уважно заповнити всі поля форми);
«Особистий кабінет споживача» (для зареєстрованих користувачів).

3. Зателефонувавши на цілодобовий багатоканальний автовідповідач на номер (0532) 510-445.

4. Зателефонувавши на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію: (0532) 510-455 (у робочий час).

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що в період передачі показників телефонні лінії підприємства можуть бути перевантажені. Якщо вам не вдалось додзвонитися, щоб передати показники, рекомендуємо скористатися будь-яким іншим способом. Усі варіанти перевірені та дієві!
Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Щодо графіку роботи абонентської служби підприємства у святкові дні

2021-06-25    
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Щодо графіку роботи абонентської служби підприємства у святкові дні

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Щодо графіку роботи абонентської служби підприємства у святкові дні

   

Прессслужба «Полтаватеплоенерго».

 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
LImit