Людям із порушенням зору

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із нарахуваннями за жовтень 2021 року можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-11-05  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із нарахуваннями за жовтень 2021 року
можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за жовтень 2021 року можна побачити скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram, а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача».
Нагадаємо, навесні цього року ми інформували споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», про запровадження нового покоління чат-ботів підприємства — інфо-ботів. На відміну від попередніх, нові — є багатофункціональними і багато у чому можуть замінити навіть сервіс «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), до якого вже встигли звикнути понад 31,5 тис. полтавців.

Інфо-боти «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Тож аби ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж жовтня поточного року послуги, радимо скористатись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс «Рахунки на оплату»:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.
Однак, якщо серед різноманіття он-лайн інструментів офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» ви віддаєте перевагу вже звичному — «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), то і він також залишається добрим вашим помічником. Тож ви, як і раніше, можете задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки ознайомитися із їх електронними версіями. Докладну інструкцію по використанню для цього сервісу «Особистий кабінет споживача» можна знайти тут: https://bit.ly/34RmZ8q

Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/). Із докладною інструкцією замовлення щомісячної доставки електронних версій рахунків «Полтаватеплоенерго» можна ознайомитися тут: https://bit.ly/34RmZ8q
І, наостанок, хочемо наголосити — «Полтаватеплоенерго» постійно працює задля налагодження ефективної взаємодії зі споживачем! Саме тому, шановні споживачі, ви маєте змогу обрати для користування зручний саме для вас інструмент і користуватися ним у зручний саме вам час!

«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із нарахуваннями за жовтень 2021 року можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-11-05  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із нарахуваннями за жовтень 2021 року
можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за жовтень 2021 року можна побачити скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram, а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача».
Нагадаємо, навесні цього року ми інформували споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», про запровадження нового покоління чат-ботів підприємства — інфо-ботів. На відміну від попередніх, нові — є багатофункціональними і багато у чому можуть замінити навіть сервіс «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), до якого вже встигли звикнути понад 31,5 тис. полтавців.

Інфо-боти «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Тож аби ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж жовтня поточного року послуги, радимо скористатись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс «Рахунки на оплату»:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.
Однак, якщо серед різноманіття он-лайн інструментів офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» ви віддаєте перевагу вже звичному — «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/), то і він також залишається добрим вашим помічником. Тож ви, як і раніше, можете задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки ознайомитися із їх електронними версіями. Докладну інструкцію по використанню для цього сервісу «Особистий кабінет споживача» можна знайти тут: https://bit.ly/34RmZ8q

Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі «Особистий кабінет споживача» (https://abon.poltavateplo.memo.ua/). Із докладною інструкцією замовлення щомісячної доставки електронних версій рахунків «Полтаватеплоенерго» можна ознайомитися тут: https://bit.ly/34RmZ8q
І, наостанок, хочемо наголосити — «Полтаватеплоенерго» постійно працює задля налагодження ефективної взаємодії зі споживачем! Саме тому, шановні споживачі, ви маєте змогу обрати для користування зручний саме для вас інструмент і користуватися ним у зручний саме вам час!

«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Що спонукає міського голову Полтави власні фантазії видавати за факти?

2021-11-04  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Що спонукає міського голову Полтави
власні фантазії видавати за факти?

Днями у сесійній залі Полтавської міської ради відбулася зустріч міського голови Полтави Мамая Олександра Федоровича із розлюченими представниками громади 109 мікрорайону міста. Їй передувала акція протесту під стінами Полтавської міської ради.  Про що йшлося на ній?..

У понеділок, 1 листопада, близько 10-ї години ранку під стінами Полтавської міської ради зібралося близько півсотні мешканців 109-го мікрорайону. Попри численні обіцянки керівництва міста, понад 5 тисяч мешканців будинків на вулицях Зіньківській, Дослідній, Ракова та у провулку Заячому за два тижні після початку опалювального сезону так і не дочекалися бодай мінімального опалення. 

І хоча від вівторка, 2 листопада, завдяки втручанню Полтавської обласної державної адміністрації, силами «Полтаватеплоенерго» вдалося забезпечити опалення осель 5,5 тисяч полтавців — та все ж вирішення багатьох організаційних питань ще попереду.
Але, під час промови міського голови Полтави Мамая Олександра Федоровича із вуст останнього пролунав цілий ряд тверджень, які не відповідають дійсності та спотворюють її. Далі наводимо пряму мову.

МАМАЙ О.Ф. «В лютому ми спілкувалися із головою правління «Полтаватеплоенерго». Вони прийняли рішення добудовувати котельню на вулиці Квітучій. Це коштує 70 млн грн. Ми домовилися, що витрати будемо ділити пополам — область дає 35 млн грн, половину дає місто. Ми вже підготували виділення цих коштів. «Полтаватеплоенерго» оголосило конкурс, потім ці торги невідомо чому скасували.

Потім у червні місяці я дізнався, що вони нічого будувати не збираються в цьому році. Збираються будувати в наступному році. З червня місяця ми почали ремонтувати й приводити до ладу котельню турбомеханічного заводу. Прийшли державні експерти й забракували старі котли. Новий котел був куплений попередньою владою ще у минулі роки. Для того, щоби поставити цей котел, треба купити пальник, перехідники, зробити автоматику. Потім, коли я зрозумів, що це нічого не робиться, ми прийняли рішення самостійно відремонтувати цю котельню. Ось сидить директор «Полтаватепло» Олександр Пороскун. Він мені гарантує, що до 1 грудня вони цю котельну включать.»

А тепер спробуємо проаналізувати сказане офіційно міським головою понад 300-тисячної полтавської громади.

Твердження 1.
В лютому ми спілкувалися із головою правління «Полтаватеплоенерго».
Спростування:
Ні з ким з керівництва «Полтаватеплоенерго» питання щодо опалення 109 мікрорайону Мамай О.Ф. не обговорював. 
Крім того, вважаємо за необхідне наголосити: за інформацією ЗМІ по завершенню опалювального сезону 2020-2021 рр., ігноруючи необхідність розгляду питань щодо теплозабеспечення 109 мікрорайону міста наступної зими, Мамай О.Ф. ініціював вихід виконкому Полтавської міської ради із числа співзасновників ТОВ «Полтаватепло».
Тож предметного діалогу щодо 109 мікрорайону у вказаний період бути не могло в принципі.

Твердження 2.
Вони прийняли рішення добудовувати котельню на вулиці Квітучій.
Спростування:
Рішення щодо повної реконструкції котельні «Полтаватеплоенерго» по вул. Квітуча, 6 та заходи з цим пов’язані розроблялися Полтавською обласної державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та керівництвом міста Полтава попереднього скликання спільно.
Мета розробки проєкту — забезпечення стабільним і якісним централізованим теплопостачанням мешканців 109 мікрорайону Полтави в умовах ультимативної відмови ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» надавити ці послуги.

Твердження 3.
Це коштує 70 млн грн.
Спростування: 
Жодного разу на жодних нарадах чи виробничих засіданнях щодо реконструкції котельні по Квітучій, 6, її вартість у 70 мільйонів гривень не оцінювалась. Навпаки, можна відповідально стверджувати, що озвучена міським головою Мамаєм О.Ф. сума у 70 млн грн завищена щонайменше удвічі особисто ним.

Твердження 4.
Ми вже підготували виділення цих коштів.
Спростування:
В травні цього року, на нараді у голови Полтавської ОДА, міський голова Полтави Мамай О.Ф. особисто наголосив, що фінансування проєкту реконструкції котельні «Полтаватеплоенерго» по Квітучій, 6 з міського бюджету якщо і буде відбуватися, то усе-одно не раніше 2022 року.

Твердження 5.
«Полтаватеплоенерго» оголосило конкурс, потім ці торги невідомо чому скасували.
Спростування:
Відповідно до колегіально складеного та ухваленого графіку проведення у 2022 році повної реконструкції котельні по вул. Квітучій, 6, «Полтаватеплоенерго» завчасно подбало про дотримання графіку. Зокрема упродовж вересня-жовтня поточного року проведено тендер на закупівлю послуг та обладнання.
За підсумками проведеної закупівлі, на початку листопада цього року, вже укладено договір про проведення повної реконструкції котельні на вул. Квітуча, 6 і переведення її в автоматизований режим роботи. 
Жодних інших тендерів стосовно реконструкції котельні по Квітучій «Полтаватеплоенерго» не проводило. Тим паче влітку цього року «Полтаватеплоенерго» для цього не мало жодних передумов.

Твердження 6.
Потім у червні місяці я дізнався, що вони нічого будувати не збираються в цьому році. Збираються будувати в наступному році. З червня місяця ми почали ремонтувати й приводити до ладу котельню турбомеханічного заводу. Прийшли державні експерти й забракували старі котли. Новий котел був куплений попередньою владою ще у минулі роки. Для того, щоби поставити цей котел, треба купити пальник, перехідники, зробити автоматику. Потім, коли я зрозумів, що це нічого не робиться, ми прийняли рішення самостійно відремонтувати цю котельню. Ось сидить директор «Полтаватепло» Олександр Пороскун. Він мені гарантує, що до 1 грудня вони цю котельну включать.
Спростування:
Влітку цього року, на нараді у голови Полтавської ОДА, міський голова Полтави Мамай О.Ф. особисто попросив з 2022 року до числа споживачів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» офіційно включити і мешканців 109 мікрорайону.
Натомість, на цій же нараді, він взяв на себе зобов’язання забезпечити проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. у 109 мікрорайоні, силами ТОВ «Полтаватепло» (на правах його співзасновника).
Саме про це міський голова Полтави наголосив і на сесії міської ради, яка відбулась кілька днів потому. Далі знову пряма мова Олександра Федоровича: «Міська рада з засновників не виходила. Цей рік вас опалюватиме котельня, яка є на території турбомеханічного заводу, з першого дня опалювального періоду. На наступний рік виділяємо кошти «Полтаватеплоенерго» на реконструкцію котельні на вул. Квітучій, і в опалювальний період 2022 року вас опалюватиме теплоенерго. 11 градусів у квартирах у вас вже більше не буде… Я спілкувався з головою ПОДА, ми повністю знайшли розуміння: цього року вас опалюватиме котельня «Полтаватепло», із засновників якого ми не виходимо.» 


Додатково хочемо звернути увагу, на те, що у продовж всього літа питання невтішних перспектив, щодо опалення 109 мікрорайону постійно порушували на нарадах присвячених підготовці до зими в Полтавській облдержадміністрації. Доповідачами по стану готовності теплового господарства 109 мікрорайону виступали представники полтавської міської ради.

У підсумку хочеться висловити сподівання, що підписаний 1 листопада між Полтавською обласною державною адміністрацією та міським головою Полтави меморандум і самі наміри, про які в ньому йдеться, представниками міської влади будуть виконані в повному обсязі і саме з таким формулюванням, як у ньому було зазначено від початку. А мешканці 109 мікрорайону Полтави, у свою чергу, перестануть бути заручниками у політичних іграх міського голови Полтави Мамая О.Ф.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Що спонукає міського голову Полтави власні фантазії видавати за факти?

2021-11-04  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Що спонукає міського голову Полтави
власні фантазії видавати за факти?

Днями у сесійній залі Полтавської міської ради відбулася зустріч міського голови Полтави Мамая Олександра Федоровича із розлюченими представниками громади 109 мікрорайону міста. Їй передувала акція протесту під стінами Полтавської міської ради.  Про що йшлося на ній?..

У понеділок, 1 листопада, близько 10-ї години ранку під стінами Полтавської міської ради зібралося близько півсотні мешканців 109-го мікрорайону. Попри численні обіцянки керівництва міста, понад 5 тисяч мешканців будинків на вулицях Зіньківській, Дослідній, Ракова та у провулку Заячому за два тижні після початку опалювального сезону так і не дочекалися бодай мінімального опалення. 

І хоча від вівторка, 2 листопада, завдяки втручанню Полтавської обласної державної адміністрації, силами «Полтаватеплоенерго» вдалося забезпечити опалення осель 5,5 тисяч полтавців — та все ж вирішення багатьох організаційних питань ще попереду.
Але, під час промови міського голови Полтави Мамая Олександра Федоровича із вуст останнього пролунав цілий ряд тверджень, які не відповідають дійсності та спотворюють її. Далі наводимо пряму мову.

МАМАЙ О.Ф. «В лютому ми спілкувалися із головою правління «Полтаватеплоенерго». Вони прийняли рішення добудовувати котельню на вулиці Квітучій. Це коштує 70 млн грн. Ми домовилися, що витрати будемо ділити пополам — область дає 35 млн грн, половину дає місто. Ми вже підготували виділення цих коштів. «Полтаватеплоенерго» оголосило конкурс, потім ці торги невідомо чому скасували.

Потім у червні місяці я дізнався, що вони нічого будувати не збираються в цьому році. Збираються будувати в наступному році. З червня місяця ми почали ремонтувати й приводити до ладу котельню турбомеханічного заводу. Прийшли державні експерти й забракували старі котли. Новий котел був куплений попередньою владою ще у минулі роки. Для того, щоби поставити цей котел, треба купити пальник, перехідники, зробити автоматику. Потім, коли я зрозумів, що це нічого не робиться, ми прийняли рішення самостійно відремонтувати цю котельню. Ось сидить директор «Полтаватепло» Олександр Пороскун. Він мені гарантує, що до 1 грудня вони цю котельну включать.»

А тепер спробуємо проаналізувати сказане офіційно міським головою понад 300-тисячної полтавської громади.

Твердження 1.
В лютому ми спілкувалися із головою правління «Полтаватеплоенерго».
Спростування:
Ні з ким з керівництва «Полтаватеплоенерго» питання щодо опалення 109 мікрорайону Мамай О.Ф. не обговорював. 
Крім того, вважаємо за необхідне наголосити: за інформацією ЗМІ по завершенню опалювального сезону 2020-2021 рр., ігноруючи необхідність розгляду питань щодо теплозабеспечення 109 мікрорайону міста наступної зими, Мамай О.Ф. ініціював вихід виконкому Полтавської міської ради із числа співзасновників ТОВ «Полтаватепло».
Тож предметного діалогу щодо 109 мікрорайону у вказаний період бути не могло в принципі.

Твердження 2.
Вони прийняли рішення добудовувати котельню на вулиці Квітучій.
Спростування:
Рішення щодо повної реконструкції котельні «Полтаватеплоенерго» по вул. Квітуча, 6 та заходи з цим пов’язані розроблялися Полтавською обласної державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та керівництвом міста Полтава попереднього скликання спільно.
Мета розробки проєкту — забезпечення стабільним і якісним централізованим теплопостачанням мешканців 109 мікрорайону Полтави в умовах ультимативної відмови ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» надавити ці послуги.

Твердження 3.
Це коштує 70 млн грн.
Спростування: 
Жодного разу на жодних нарадах чи виробничих засіданнях щодо реконструкції котельні по Квітучій, 6, її вартість у 70 мільйонів гривень не оцінювалась. Навпаки, можна відповідально стверджувати, що озвучена міським головою Мамаєм О.Ф. сума у 70 млн грн завищена щонайменше удвічі особисто ним.

Твердження 4.
Ми вже підготували виділення цих коштів.
Спростування:
В травні цього року, на нараді у голови Полтавської ОДА, міський голова Полтави Мамай О.Ф. особисто наголосив, що фінансування проєкту реконструкції котельні «Полтаватеплоенерго» по Квітучій, 6 з міського бюджету якщо і буде відбуватися, то усе-одно не раніше 2022 року.

Твердження 5.
«Полтаватеплоенерго» оголосило конкурс, потім ці торги невідомо чому скасували.
Спростування:
Відповідно до колегіально складеного та ухваленого графіку проведення у 2022 році повної реконструкції котельні по вул. Квітучій, 6, «Полтаватеплоенерго» завчасно подбало про дотримання графіку. Зокрема упродовж вересня-жовтня поточного року проведено тендер на закупівлю послуг та обладнання.
За підсумками проведеної закупівлі, на початку листопада цього року, вже укладено договір про проведення повної реконструкції котельні на вул. Квітуча, 6 і переведення її в автоматизований режим роботи. 
Жодних інших тендерів стосовно реконструкції котельні по Квітучій «Полтаватеплоенерго» не проводило. Тим паче влітку цього року «Полтаватеплоенерго» для цього не мало жодних передумов.

Твердження 6.
Потім у червні місяці я дізнався, що вони нічого будувати не збираються в цьому році. Збираються будувати в наступному році. З червня місяця ми почали ремонтувати й приводити до ладу котельню турбомеханічного заводу. Прийшли державні експерти й забракували старі котли. Новий котел був куплений попередньою владою ще у минулі роки. Для того, щоби поставити цей котел, треба купити пальник, перехідники, зробити автоматику. Потім, коли я зрозумів, що це нічого не робиться, ми прийняли рішення самостійно відремонтувати цю котельню. Ось сидить директор «Полтаватепло» Олександр Пороскун. Він мені гарантує, що до 1 грудня вони цю котельну включать.
Спростування:
Влітку цього року, на нараді у голови Полтавської ОДА, міський голова Полтави Мамай О.Ф. особисто попросив з 2022 року до числа споживачів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» офіційно включити і мешканців 109 мікрорайону.
Натомість, на цій же нараді, він взяв на себе зобов’язання забезпечити проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. у 109 мікрорайоні, силами ТОВ «Полтаватепло» (на правах його співзасновника).
Саме про це міський голова Полтави наголосив і на сесії міської ради, яка відбулась кілька днів потому. Далі знову пряма мова Олександра Федоровича: «Міська рада з засновників не виходила. Цей рік вас опалюватиме котельня, яка є на території турбомеханічного заводу, з першого дня опалювального періоду. На наступний рік виділяємо кошти «Полтаватеплоенерго» на реконструкцію котельні на вул. Квітучій, і в опалювальний період 2022 року вас опалюватиме теплоенерго. 11 градусів у квартирах у вас вже більше не буде… Я спілкувався з головою ПОДА, ми повністю знайшли розуміння: цього року вас опалюватиме котельня «Полтаватепло», із засновників якого ми не виходимо.» 


Додатково хочемо звернути увагу, на те, що у продовж всього літа питання невтішних перспектив, щодо опалення 109 мікрорайону постійно порушували на нарадах присвячених підготовці до зими в Полтавській облдержадміністрації. Доповідачами по стану готовності теплового господарства 109 мікрорайону виступали представники полтавської міської ради.

У підсумку хочеться висловити сподівання, що підписаний 1 листопада між Полтавською обласною державною адміністрацією та міським головою Полтави меморандум і самі наміри, про які в ньому йдеться, представниками міської влади будуть виконані в повному обсязі і саме з таким формулюванням, як у ньому було зазначено від початку. А мешканці 109 мікрорайону Полтави, у свою чергу, перестануть бути заручниками у політичних іграх міського голови Полтави Мамая О.Ф.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із четверга,4 листопада, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

2021-11-03  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із четверга, 4 листопада, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов’язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, із четверга, 4 листопада поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Просимо з розумінням поставитися до такого вимушеного кроку

Про відновлення прийому споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» буде повідомлено додатково

Звертаємо увагу, що підприємство створило всі умови для дистанційного спілкування зі споживачами без необхідності особистого відвідування абонентської служби.

Для отримання консультацій та інформації щодо стану розрахунків ви можете в робочий час зателефонувати на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію абонентської служби: (0532) 510-455.

Нагадуємо, що на офіційному сайті підприємства (poltavateplo.memo.ua) функціонує цілодобовий он-лайн сервіс «Особистий кабінет споживача», де можна отримати повну і достовірну інформацію про стан особового рахунку й розрахунки за послуги з теплопостачання.

Для отримання консультації фахівців підприємства радимо скористатися доступними каналами електронного зв’язку
без реєстрації — через сервіс «Надіслати нам листа»;
з реєстрацією — через сервіс «Особистий кабінет споживача»;
— відправивши електронного листа на адресу info@pte.poltava.ua.

Телефони аварійно-диспетчерської служби та інформаційно-довідкової лінії працюють у штатному режимі. Проте, рекомендуємо надавати перевагу саме зазначеним вище електронним засобам зв’язку.

Бережіть себе та своїх рідних,
а ми подбаємо про комфорт і затишок у ваших оселях!

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» подало теплоносій до мереж 109 мікрорайону Полтави.

2021-11-03  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
подало теплоносій до мереж 109 мікрорайону Полтави.

Від ранку вівторка, 2 листопада, «Полтаватеплоенерго» розпочало постачати тепло до мереж 109 мікрорайону міста. Згідно з договором, який було укладено із ТОВ «Полтаватепло» наприкінці жовтня поточного року ця співпраця має тривати до 1 грудня цього року.

Від учора фахівці «Полтаватеплоенерго» розпочали реалізовувати комплекс заходів що дозволять забезпечити теплом мешканців 109 мікрорайону Полтави. Зокрема, було подано теплоносій до мереж цього району і розпочата процедура закупівлі додаткових обсягів газу, необхідних для опалення осель 5,5 тисяч полтавців-жителів 109 мікрорайону.

Оскільки, ані «Полтаватеплоенерго», ані Полтавській обласній державній адміністрації і обласній раді так і не вдалося переконати НАК «Нафтогаз України» у тому, що ці обсяги газу будуть спрямовані на надання послуг населенню, вартість цих додаткових об’ємів блакитного палива є комерційною, що для листопада поточного року вона становить 36,4 грн за кубічний метр.

Договором «Полтаватеплоенерго» із ТОВ «Полтаватепло» передбачено необхідність проведення 100% передоплати вартості теплової енергії, що надходитиме до мереж 109 мікрорайону. Ця умова має забезпечити для «Полтаватеплоенерго» можливість придбати необхідні обсяги блакитного палива. Втім, передоплату від «Полтаватепло» полтавські теплоенергетики так і не отримали. А отже для закупівлі додаткових обсягів природного газу підприємство вимушене залучати кредитні кошти.

Попри не виконання договору, «Полтаватеплоенерго» пішло на цей крок саме через розуміння того дійсно катастрофічного становища з опаленням, в якому вимушено перебувають жителі 16 багатоповерхівок 109 мікрорайону.

Завдяки активній позиції Полтавської обласної державної адміністрації та полтавської обласної ради, аби уникнути техногенної катастрофи у Полтаві, вчора, 1 листопада, ними було підписано меморандум із міським головою Полтави Мамаєм О.Ф., в якому передбачено, що збитки отримані комунальним підприємством «Полтаватеплоенерго» при забезпеченні теплом жителів 109 мікрорайону мають покривати із міського бюджету.

Необхідно також розуміти, що підготовкою теплового господарства 109 мікрорайону опікувалось ТОВ «Полтаватепло». Тож, сподіваємося на те, що вона була якісною і жителі 109 мікрорайону стабільно отримуватимуть таке довгоочікуване тепло, згенероване на котельні «Полтаватеплоенерго» по вул. Квітуча, 6.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із четверга,4 листопада, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

2021-11-03  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із четверга, 4 листопада, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов’язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, із четверга, 4 листопада поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Просимо з розумінням поставитися до такого вимушеного кроку

Про відновлення прийому споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» буде повідомлено додатково

Звертаємо увагу, що підприємство створило всі умови для дистанційного спілкування зі споживачами без необхідності особистого відвідування абонентської служби.

Для отримання консультацій та інформації щодо стану розрахунків ви можете в робочий час зателефонувати на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію абонентської служби: (0532) 510-455.

Нагадуємо, що на офіційному сайті підприємства (poltavateplo.memo.ua) функціонує цілодобовий он-лайн сервіс «Особистий кабінет споживача», де можна отримати повну і достовірну інформацію про стан особового рахунку й розрахунки за послуги з теплопостачання.

Для отримання консультації фахівців підприємства радимо скористатися доступними каналами електронного зв’язку
без реєстрації — через сервіс «Надіслати нам листа»;
з реєстрацією — через сервіс «Особистий кабінет споживача»;
— відправивши електронного листа на адресу info@pte.poltava.ua.

Телефони аварійно-диспетчерської служби та інформаційно-довідкової лінії працюють у штатному режимі. Проте, рекомендуємо надавати перевагу саме зазначеним вище електронним засобам зв’язку.

Бережіть себе та своїх рідних,
а ми подбаємо про комфорт і затишок у ваших оселях!

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»: Через гостру нестачу газу телопостачальники просять уряд збільшити обсяги його закупівлі

2021-11-02  


«УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»:
Через гостру нестачу газу телопостачальники просять уряд збільшити обсяги його закупівлі

Постачальники тепла заявили про дефіцит газу за «фіксованими цінами» на виробництво теплової енергії та просять уряд збільшити обсяги для його закупівлі.

Міжгалузева асоціація «Укртеплокомуненерго» (МАУТКЕ)  звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням у рамках доручення РНБО від 22.10.2021р. зобов’язати ДК «Нафтогаз Трейдинг» провести коригування обсягів природного газу для виробництва теплової енергії за «фіксованою ціною».  

Нестача обсягів газу за «фіксованою ціною» є прямою загрозою проходженню опалювального сезону 2021-2022рр., а також виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії, підписаного 30 вересня поточного року. 

Нагадаємо, після скасування у травні 2021 року покладання спеціальних обов’язків (ПСО) щодо постачання природного газу підприємства теплокомуненерго (ТКЕ) змушені укладати з ДК «Нафтогаз Трейдинг» договір на дискримінаційних неринкових умовах. 

Зловживання газопостачальником монопольним становищем на ринку газу та невідповідності договору Правил постачання природного газу, визнав і Антимонопольний комітет України (АМКУ). За його рекомендаціями від 7 жовтня 2021 року, ДК «Нафтогаз Трейдинг» мав усунути всі наявні в договорі порушення антимонопольного законодавства протягом 10 днів. Проте станом на кінець жовтня цього так і не сталося.

Водночас, крім певних вимог у Рекомендаціях АМКУ, у договорах «Нафтогаз Трейдинг», мають бути скориговані обсяги газу для виробництва теплової енергії за «фіксованими цінами».

«З початку опалювального сезону підприємства ТКЕ зіткнулися із проблемою дефіциту обсягів газу за «фіксованими цінами», визначеними у договорі «Нафтогаз Трейдинг» — 7420 грн (Обсяг 1) та 16390 грн (Об’єм 3) за 1000 куб.м. Причина нестачі цих обсягів полягає в тому, що «Нафтогаз Трейдинг» визначав їх самостійно, як середньоарифметичне значення споживання газу підприємствами ТКЕ за останні 3 роки. При цьому газопостачальник абсолютно не врахував особливості проходження попередніх опалювальних сезонів, зокрема, їх тривалість, температурні показники, а також метеорологічний прогноз на поточний опалювальний сезон. 

Через таку свідому легковажність постачальника газу теплопостачальники тепер докуповуватимуть газ за ринковою ціною (Обсяг 2), у тому числі у листопаді —36424,91 грн/тис.куб.м з ПДВ та послугою транспортування. Як наслідок, знову буде поглиблення кризи у галузі. Підприємства ТКЕ будуть змушені підвищувати тарифи або переводити роботу котелень та теплових мереж у режим «технологічної броні» аби зберегти працездатність внутрішньобудинкових систем теплопостачання», – розповів віце-президент Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» Сергій Дунайло.
 
Асоціація вважає, що нестача необхідних обсягів газу в поєднанні з іншими неринковими умовами договору вже найближчим часом призведе до чергової хвилі газового тиску на ТКЕ — накопичення боргів та колосальних штрафних санкцій. Крім того, Меморандум про взаєморозуміння буде не виконаний, а проходження опалювального сезону 2021/2022 років. може бути під загрозою зриву.

Нагадаємо, АМКУ наполегливо рекомендував ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» змінити неконкурентні умови постачання газу тепловиробникам. 

За матеріалами 
Пресслужби «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Запрошуємо на постійну роботу (м. Карлівка)

2021-11-02  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ЗАПРОШУЄМО НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ (м. КАРЛІВКА)
 
Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м.Карлівка на постійну роботу запрошує слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка). 

Офіційне працевлаштування, постійна зайнятість, повний соцпакет.
 
З повним переліком вакансій можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства у розділі “Вакансії”.

Увага!За більш детальною інформацією щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» за  телефонами: (0532) 510-427, (0532) 510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»: Через гостру нестачу газу телопостачальники просять уряд збільшити обсяги його закупівлі

2021-11-02  


«УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»:
Через гостру нестачу газу телопостачальники просять уряд збільшити обсяги його закупівлі

Постачальники тепла заявили про дефіцит газу за «фіксованими цінами» на виробництво теплової енергії та просять уряд збільшити обсяги для його закупівлі.

Міжгалузева асоціація «Укртеплокомуненерго» (МАУТКЕ)  звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням у рамках доручення РНБО від 22.10.2021р. зобов’язати ДК «Нафтогаз Трейдинг» провести коригування обсягів природного газу для виробництва теплової енергії за «фіксованою ціною».  

Нестача обсягів газу за «фіксованою ціною» є прямою загрозою проходженню опалювального сезону 2021-2022рр., а також виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії, підписаного 30 вересня поточного року. 

Нагадаємо, після скасування у травні 2021 року покладання спеціальних обов’язків (ПСО) щодо постачання природного газу підприємства теплокомуненерго (ТКЕ) змушені укладати з ДК «Нафтогаз Трейдинг» договір на дискримінаційних неринкових умовах. 

Зловживання газопостачальником монопольним становищем на ринку газу та невідповідності договору Правил постачання природного газу, визнав і Антимонопольний комітет України (АМКУ). За його рекомендаціями від 7 жовтня 2021 року, ДК «Нафтогаз Трейдинг» мав усунути всі наявні в договорі порушення антимонопольного законодавства протягом 10 днів. Проте станом на кінець жовтня цього так і не сталося.

Водночас, крім певних вимог у Рекомендаціях АМКУ, у договорах «Нафтогаз Трейдинг», мають бути скориговані обсяги газу для виробництва теплової енергії за «фіксованими цінами».

«З початку опалювального сезону підприємства ТКЕ зіткнулися із проблемою дефіциту обсягів газу за «фіксованими цінами», визначеними у договорі «Нафтогаз Трейдинг» — 7420 грн (Обсяг 1) та 16390 грн (Об’єм 3) за 1000 куб.м. Причина нестачі цих обсягів полягає в тому, що «Нафтогаз Трейдинг» визначав їх самостійно, як середньоарифметичне значення споживання газу підприємствами ТКЕ за останні 3 роки. При цьому газопостачальник абсолютно не врахував особливості проходження попередніх опалювальних сезонів, зокрема, їх тривалість, температурні показники, а також метеорологічний прогноз на поточний опалювальний сезон. 

Через таку свідому легковажність постачальника газу теплопостачальники тепер докуповуватимуть газ за ринковою ціною (Обсяг 2), у тому числі у листопаді —36424,91 грн/тис.куб.м з ПДВ та послугою транспортування. Як наслідок, знову буде поглиблення кризи у галузі. Підприємства ТКЕ будуть змушені підвищувати тарифи або переводити роботу котелень та теплових мереж у режим «технологічної броні» аби зберегти працездатність внутрішньобудинкових систем теплопостачання», – розповів віце-президент Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» Сергій Дунайло.
 
Асоціація вважає, що нестача необхідних обсягів газу в поєднанні з іншими неринковими умовами договору вже найближчим часом призведе до чергової хвилі газового тиску на ТКЕ — накопичення боргів та колосальних штрафних санкцій. Крім того, Меморандум про взаєморозуміння буде не виконаний, а проходження опалювального сезону 2021/2022 років. може бути під загрозою зриву.

Нагадаємо, АМКУ наполегливо рекомендував ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» змінити неконкурентні умови постачання газу тепловиробникам. 

За матеріалами 
Пресслужби «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Температурний режим роботи котелень підприємства визначається температурою зовнішнього повітря

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-10-30  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Температурний режим роботи котелень підприємства визначається температурою зовнішнього повітря

Вже тиждень у Полтаві триває опалювальний період 2021-2022 рр. У якому режимі наразі працює теплогенеруюче обладнання на котельнях підприємства та які чинники визначають режими його роботи?
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Температурний режим роботи котелень підприємства визначається температурою зовнішнього повітря

Цього року опалювальний сезон у Полтаві розпочався 23 жовтня. Попри старт опалення у  вихідні дні, включення житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури міста та інших споживачів відбувалося у штатному режимі. Звичайно, через значну зношеність, як зовнішніх інженерних мереж, так і мереж теплопостачання всередині житлових будинків, пориви траплялися. Проте, як правило, майже всі вони ліквідовувалися без затримок. А отже можемо стверджувати — полтавці, споживачі послуг обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», — з теплом!

Та це зовсім не означає, що опалювальний період триває «безхмарно». Необхідно нагадати, що влітку цього року НАК «Нафтогаз України» в односторонньому порядку встановив «нові правила гри» для підприємств ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ) щодо вартості і умов споживання природного газу. Вони стосуються технологічного газу, що є основою для надання послуг із централізованого теплопостачання для всіх категорій споживачів.

У першу чергу йдеться про штучне встановлення лімітів на обсяги споживання блакитного палива для кожної із груп споживачів. Зокрема, відповідно до нав’язаної НАК «Нафтогазом» схеми, ці ліміти обраховувались як помісячне усереднення обсягів споживання блакитного палива за три останні опалювальні періоди. І, здавалося б, усе гаразд, АЛЕ!.. Але два із цих трьох опалювальних сезонів були аномально теплими для наших кліматичних умов, а отже очікувати на повтор цих природних аномалій не далекоглядно, проте прибутково для авторів схеми!…

За оцінками фахівців «Полтаватеплоенерго», «Нафтогазівські» ліміти штучно занижені щонайменше на 12-15%. Більше того, навіть за тиждень цьогорічного опалювального періоду полтавські тепловики, як і їх колеги із інших міст України, зіткнулися із гострою нестачею природного газу

Тож виникає резонне запитання: а що буде, якщо ліміти вичерпано? Чи можна споживати блакитне паливо понад «Нафтогазівські» ліміти? Відповідь проста — так можна, але вже на зовсім інших умовах. І от саме тут і починають працювати схеми, які так старанно були розроблені НАК «Нафтогазом». 

Так от, якщо в межах штучно занижених лімітів природний газ, наприклад, для населення коштує 7,42 грн/куб.м, то при перевищенні цих обсягів його вартість вже є «ринковою» (її, між іншим, встановлює той самий НАК «Нафтогаз України») — 36 грн/куб.м. А сплачувати за це бізнесове ноу-хау мають полтавці. Звичайно, вже не за чинним тарифом по 1,59 тис.грн/Гкал, а майже по 7 тис.грн/Гкал

Аргументи теплопостачальних підприємств України не діють. НАК «Нафтогазу України» навіть байдуже до рекомендацій Антимонопольного комітету України, укладеного 30 вересня цього року Меморандуму «про не підвищення тарифів на тепло» і звернень з боку очільників обласних державних адміністрацій. Власні бізнесові інтереси для НАК «Нафтогаз України» — понад усе!!!

Тож, допоки ситуація залишається невизначеною, підприємства ТКЕ країни вимушені споживати блакитне паливо дуже раціонально.

Найперше, що може сприяти такому підходові — докласти максимум зусиль для уникнення непродуктивного споживання тепла — простіше, «перетопів» і відкритих упродовж опалювального сезону вікон у споживачів. А оскільки у Полтаві понад 95% житлових будинків обладнані будинковими лічильниками теплової енергії, то вартість послуг опалення напряму залежить від обсягів споживання тепла. Зокрема, для статистичної більшості багатоповерхівок міста ця залежність доволі проста: збільшення температури в середині приміщення на 1°С еквівалентне збільшенню платіжки за тепло на 5%. І навпаки.

Увага!Нагадаємо, що регулювання кількості спожитої теплової енергії може відбуватися або якісно (за рахунок зміни температури теплоносія на котельнях підприємства), або кількісно (за рахунок регулювання кількості теплоносія, що потрапляє до будівлі безпосередньо на вході трубопроводу у неї).

З огляду на доволі високу середньодобову температуру зовнішнього повітря, що спостерігається кілька останніх днів, та прогноз погоди Полтавського обласного центру з гідрометеорології на найближчі дні, «Полтаватеплоенерго» на час значного підвищення температурного режиму зовнішнього повітря здійснюватиме заходи, що мають на меті запобігти «перетопам» та дозволять заощадити полтавцям на оплаті послуг із централізованого опалення.

Ці заходи у жодному разі не спрямовуються на зниження якості надаваних споживачам послуг.

У випадку, якщо температура повітря в оселях окремих споживачів знизиться нижче нормативної, необхідно звернутися до фахівців служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» для усунення причин цього зниження.

Увага!Звертаємо увагу споживачів: мова йде не про температуру опалювальних приладів, а саме про температуру повітря у приміщенні!

«Полтаватеплоенерго»: з теплом до кожної оселі!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Температурний режим роботи котелень підприємства визначається температурою зовнішнього повітря

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-10-30  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Температурний режим роботи котелень підприємства визначається температурою зовнішнього повітря

Вже тиждень у Полтаві триває опалювальний період 2021-2022 рр. У якому режимі наразі працює теплогенеруюче обладнання на котельнях підприємства та які чинники визначають режими його роботи?
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Температурний режим роботи котелень підприємства визначається температурою зовнішнього повітря

Цього року опалювальний сезон у Полтаві розпочався 23 жовтня. Попри старт опалення у  вихідні дні, включення житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури міста та інших споживачів відбувалося у штатному режимі. Звичайно, через значну зношеність, як зовнішніх інженерних мереж, так і мереж теплопостачання всередині житлових будинків, пориви траплялися. Проте, як правило, майже всі вони ліквідовувалися без затримок. А отже можемо стверджувати — полтавці, споживачі послуг обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», — з теплом!

Та це зовсім не означає, що опалювальний період триває «безхмарно». Необхідно нагадати, що влітку цього року НАК «Нафтогаз України» в односторонньому порядку встановив «нові правила гри» для підприємств ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ) щодо вартості і умов споживання природного газу. Вони стосуються технологічного газу, що є основою для надання послуг із централізованого теплопостачання для всіх категорій споживачів.

У першу чергу йдеться про штучне встановлення лімітів на обсяги споживання блакитного палива для кожної із груп споживачів. Зокрема, відповідно до нав’язаної НАК «Нафтогазом» схеми, ці ліміти обраховувались як помісячне усереднення обсягів споживання блакитного палива за три останні опалювальні періоди. І, здавалося б, усе гаразд, АЛЕ!.. Але два із цих трьох опалювальних сезонів були аномально теплими для наших кліматичних умов, а отже очікувати на повтор цих природних аномалій не далекоглядно, проте прибутково для авторів схеми!…

За оцінками фахівців «Полтаватеплоенерго», «Нафтогазівські» ліміти штучно занижені щонайменше на 12-15%. Більше того, навіть за тиждень цьогорічного опалювального періоду полтавські тепловики, як і їх колеги із інших міст України, зіткнулися із гострою нестачею природного газу

Тож виникає резонне запитання: а що буде, якщо ліміти вичерпано? Чи можна споживати блакитне паливо понад «Нафтогазівські» ліміти? Відповідь проста — так можна, але вже на зовсім інших умовах. І от саме тут і починають працювати схеми, які так старанно були розроблені НАК «Нафтогазом». 

Так от, якщо в межах штучно занижених лімітів природний газ, наприклад, для населення коштує 7,42 грн/куб.м, то при перевищенні цих обсягів його вартість вже є «ринковою» (її, між іншим, встановлює той самий НАК «Нафтогаз України») — 36 грн/куб.м. А сплачувати за це бізнесове ноу-хау мають полтавці. Звичайно, вже не за чинним тарифом по 1,59 тис.грн/Гкал, а майже по 7 тис.грн/Гкал

Аргументи теплопостачальних підприємств України не діють. НАК «Нафтогазу України» навіть байдуже до рекомендацій Антимонопольного комітету України, укладеного 30 вересня цього року Меморандуму «про не підвищення тарифів на тепло» і звернень з боку очільників обласних державних адміністрацій. Власні бізнесові інтереси для НАК «Нафтогаз України» — понад усе!!!

Тож, допоки ситуація залишається невизначеною, підприємства ТКЕ країни вимушені споживати блакитне паливо дуже раціонально.

Найперше, що може сприяти такому підходові — докласти максимум зусиль для уникнення непродуктивного споживання тепла — простіше, «перетопів» і відкритих упродовж опалювального сезону вікон у споживачів. А оскільки у Полтаві понад 95% житлових будинків обладнані будинковими лічильниками теплової енергії, то вартість послуг опалення напряму залежить від обсягів споживання тепла. Зокрема, для статистичної більшості багатоповерхівок міста ця залежність доволі проста: збільшення температури в середині приміщення на 1°С еквівалентне збільшенню платіжки за тепло на 5%. І навпаки.

Увага!Нагадаємо, що регулювання кількості спожитої теплової енергії може відбуватися або якісно (за рахунок зміни температури теплоносія на котельнях підприємства), або кількісно (за рахунок регулювання кількості теплоносія, що потрапляє до будівлі безпосередньо на вході трубопроводу у неї).

З огляду на доволі високу середньодобову температуру зовнішнього повітря, що спостерігається кілька останніх днів, та прогноз погоди Полтавського обласного центру з гідрометеорології на найближчі дні, «Полтаватеплоенерго» на час значного підвищення температурного режиму зовнішнього повітря здійснюватиме заходи, що мають на меті запобігти «перетопам» та дозволять заощадити полтавцям на оплаті послуг із централізованого опалення.

Ці заходи у жодному разі не спрямовуються на зниження якості надаваних споживачам послуг.

У випадку, якщо температура повітря в оселях окремих споживачів знизиться нижче нормативної, необхідно звернутися до фахівців служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» для усунення причин цього зниження.

Увага!Звертаємо увагу споживачів: мова йде не про температуру опалювальних приладів, а саме про температуру повітря у приміщенні!

«Полтаватеплоенерго»: з теплом до кожної оселі!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
LImit